Menu

Czy to normalne że facet trzyma "pamiątki" po swoich byłych?

Jestem z moim Ł prawie 2 lata. Ostatnio znalazłam u niego zdjęcia jego byłej, jakieś karteczki z wierszykami miłosnymi i misia z serduszkiem. Czy to normalne że po tak długim czasie jeszcze trzyma te "pamiątki"?

justyna01
 1409  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Partnerstwo i Rodzina facet byłe partnerki

Odpowiedzi

amalka
Oj tam, oj tam... Mam masę zdjęć z moimi byłymi (z imprez, z wesela, z niedoszłym mężem byłam na studniówce...) Te moje "pomyłki" są częścią mojej przeszłości, elementami licznych, miłych (lub nie) wspomnień... Nie siedzę po nocach, czytając listy, oglądając fotografie, filmy... Nie mam jakiegoś swoistego ołtarzyka (aniol) Po prostu nie widzę powodu, dla którego miałabym pozbywać się niektórych pamiątek. To TYLKO PRZEDMIOTY. Moje serce należy do małżonka (cukierek)
Tuptolek
Amalka świetnie to ujeła, podpisuję się pod jej wypowiedzią. Ja również mam walentynki i zdjęcia. Niektóre rzeczy mam u siebie, inne u rodziców leżą, bo nie mam miejsca. Raz na jakiś czas (pewnie około 3 lat (grins) ) trafią mi się w ręce. Obejrzę, uśmiechnę się pod nosem i odłożę z powrotem. Nie szukaj problemu tam, gdzie go nie ma. Nie zabraniaj mu wspomniej, choć ja oczywiście robię wielkiego focha, gdy wspomina o "byłej", ale to bardziej dlatego, że mu radochę sprawiam tym, że niby zazdrosna taka jestem.(rofl)
renata29
A co w tym nienormalnego? Ja mam zdjęcia wszystkich moich partnerów w jednym albumie :) Wiersze.które chłopak mi pisał 8 lat temu też trzymam.Zdjęcia ślubne i płytę również posiadam,foty nawet oglądałam niedawno.To przecież pamiątki.
mycha2706
Mam listy od pierwszej miłosci i każdej nastepnej( jestem tak stara, że kiedys się pisało romantyczne listy, nie smsy...) i jakby mi facet strzelił focha na to to bym go wysmiała. To jest kawałek mojego zycia, nie pozbyłabym się niczego. (awve)
clyde22
Justyna, ważne kto wygrał finał. (kciuki)(kciuki)(kciuki)(kwiatek)
johanna
Myślę, że to trochę dziwne, że facet trzyma pamiątki po byłych. Według mnie ma jeszcze do nich sentyment i tyle. Ale ty teraz znim jestes wiec to sie liczny.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.