Menu

czy to prawda...

czy Waszym zdaniem to prawda,że "za mundurem panny sznurem"?

niko2010
 666  22

Znajdź pytania na ten sam temat:

sex mężczyzna

Odpowiedzi

nikordia
(krejzolka) taaaaaaaaaaaaaaaak(smiech)
anulaw
czy ja wiem na mnie mundur nie robi wrażenia.
flame123
ja tam wolę wysokich (jak staną na swoim portfelu) mogą być bez munduru(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
Kasia21
Coś w tym jest:)
nikordia
flame123 (smiech)
mycha2706
Zdecydowanie prawda:) miłosc mojego zycia jest zołnierzem:) druga miłosc mojego zycia jest policjantem no cóz... i mam budowlanca hehe:)
niko2010
chodzi mi głównie o wyższych rangą mundurowych niż takich wojaków szwejków szeregowych w zbyt dużym mundurze:)
Justa29
Hej! myślę że na niektóre kobietki to działa ale nie na wszystkie, jeśli chodzi o przelotne znajomości(jeśli ktoś w takich gustuje) to moze mieć duże znaczenie, ale jeśli szukamy kogoś na serio to pewnie nie będzie mieć to mundurowi raczej przysparzają tym mundurem problemów, zmartwień czasami to są trudne zawodowy także dla bliskich(smutna) -wiem coś o tym(awve)
agnieszka87krk
mnie sie zawsze podobali faceci w mundurze. Na podobaniu sie konczyło ale barszo lubie - zwłaszcza w moro :D
Justa29
No właśnie Kitek-ja mam też taki mundur w szafie(grins) i wszystkie zalety i wady na co dzień związane z tą profesja mojego kochanego męża
Justa29
No właśnie Kitek-ja mam też taki mundur w szafie(grins) i wszystkie zalety i wady na co dzień związane z tą profesja mojego kochanego męża
niko2010
mój jest już oficerem starszym..mimo młodego wieku..i jak Go widze w mundurze to......
niko2010
oo dziewczyny jak macie mundur w szafach to proponuję wieczorkiem po kąpieli na pachnące,nagie ciało ubrać mundur,rozpuścić włosy,do tego wojskowa czapka i..... mąż padnie z zachwytu..wiem coś o tym..heheheh
Justa29
HA, ale pomysł, mój brzuch się jeszcze zmieści w jego mundur(smiech)
niko2010
Justa29 do dzieła(grins)(grins)(grins)
daryjka87poznan
Czasami tak. (grins)
mycha2706
Hehe a jak potrafia tacy czarowac... fiu fiu... niestety wykorzystuja ten swój mundur,czego dowodem jest to, ze mam swojego ukochanego budowlanca :)zamiast wdzieczacego sie do kazdej mundurowego.
mycha2706
Pewnie Twój nie Kitek :) na podstawie tylko własnych obserwacji stwierdzam,ze ten mój były to babiarz i nie tylko(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka) no i z jego opowiadan to tam prawie wszyscy sa lekko szurnieci(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.