Menu

Czy to prawda,że większość porodów zaczyna się w nocy???

Kiedy zaczęły się Wasze???I czy rodziłyście w nocy czy w dzień?Ja pierwszą córkę urodziłam właśnie w nocy i zastanawiam się jak to będzie teraz,tymbardziej że może się zacząć w każdej chwili!!!

stokrotka30
 2431  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród ciąża poród

Odpowiedzi

KdaPl
Ja rodziłam w nocy, ale naszczęście byłam w szpitalu.
kasia13_archiwum
Moj pierwszy rozpoczal sie o 8.30 rano, a o 11.06 urodzila sie Fatima.
Moj drugi porod rozpoczal sie (peknieciem pecherza plodowego i bolami partymi) o 16.05, a o 16.20 urodzila sie Yasmina.
Dodam, ze z Yasmina bylam na kontrolnym badaniu w szpitalu i nawet polozna, ktora mnie o 16.00 badala nie zgadla, ze zaraz urodze, byla pewna, ze to potrwa jeszcze godzinami... ;) No i Yasmina urodzila sie podczas badania usg.
kasia13_archiwum
Jak chcesz sie czegos wiecej dowiedziec mozesz zajrzec do grupy "Porody". Tam kobiety opowiadaja o swoich doswiadczeniach z nimi zwiazanych. O 1. porodzie czy nastepnym... ;)
kasia13_archiwum
Dodam, ze przy Yasminie do momentu jak pekl pecherz plodowy nie mialam absolutnie zadnych bolow. Jak sie rozpoczely to od razu parte.
KlaudynaK
Staś urodził się o 18.12 w sobotę. Ale przyznam, że w piątek byłam wieczorem w szpitalu i gdyby mnie zatrzymali to prawdopodobnie urodziłabym w nocy. Nie chciałam z piątku na sobotę jechać ponownie do szpitala. Do ostatniego momentu w domu aż mnie koleżanka, w sumie siłą zaciągnęła do samochodu... Ale nie urodziłam w nocy... :)
Neela
U mnie lekkie bole zaczely sie z samego rana....i tak caly dzien, w nocy juz sie zaczelo rozkrecac na dobre, ale urodzilam dopiero na drugi dzien po poludniu...
KSENIA29
Ja do szpitala pojechalam 24 sierpnia z bolami a urodzilam 26 sierpinia o 8.34 cesarka(bo mala w ostatnim momencie sie obrocila).
kasia13_archiwum
Hehe... ja nie robilam moich dzieci w dzien, a porodzily sie wlasnie w dzien... ;)
sylwetka84
ja do szpitala pojechałam 11 maja o 19(kiedy dojechałam już nie miałam skurczy,ale zostawili mnie bo miałam rozwarcie na 4 cm), a urodziłam 13 maja o 11:10
izka84
Od odejścia wodów trwało to 55 godzin. I urodziłam o 3.55 w nocy
agnesse81
Ja bóle pierwsze, te regularne dostałam o 2 w nocy...a bałam sie że je prześpie(hihihi). Urodziłam o 5.35. pozdrawiam
Magdaryszka
Pierwsza corke urodzilam 0:41,a drugi cesarka 18:37 chlopczyk
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.