Menu

Czy w czesnej ciąży boli krzyż?

Staram sie z chłopakiem o dziecko.Nie mam miesiączki od 1,5 miesiąca a na dodatek od tygodnia boli mnie krzyż. Ból promienuje do lewej nogi.Byłam u lekarza rodzinnego powiedział ze może być to objaw ciąży. Robiłam test okazało sie że jadnak nie jestem w ciaż.Do lekarza ginekologa zapisałam sie mam wizytę za 2 tygodnie lecz nie wiem co mam robić.

oliwia051086
 1015  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka Zdrowie dzieci

Odpowiedzi

patusia06
badz cierpliwa, test mogl klamac wszystko wyjasni wizyta u ginekologa (prezent)(prezent)
martus1988
tak samo ....raczej nie za bardzo to objaw ciazy..... bez stresu do starania sie o dziecko podchodz i bedzie ok(grins)
Mandarinios
strasznie późno idziesz do gin skoro już 1,5 m-ca nie masz okresu...
martus1988
test ciazowy z sorowicy krwi ja taki robilam , bo nie wierzylam ze mocz jest wiarygodnym wynikiem
skorpionka
Objawy masz rwy kulszowej tzn na twój nerw przykręgosłupowy cos naciska.To może być przesunięty "dysk", zwyrodnienie kręgu .Ciąża raczej wątpię (przy zaawansowanej to raczej bo jest obciążenie i jest ucisk ale przy wczesnej raczej nie).Przebadaj się nie tylko u gina ale i u ortopedy.
Zatrzymanie miesiączki może być bardziej związane ze stanem zapalnym w obrębie miednicy(kręgosłupa).Organizm ma "ważniejszą rzecz teraz do opanowania niż miesiączka.
Pozdrawiam:)
melka102
Najlepiej jak zrobisz test krwi, to najbardziej wiarygodne. Ja robiłam w czwartym tygodniu i nie było żadnych wątpliwości. A jeśli chodzi o ból, który opisujesz, to nie chcę jeszcze bardziej rozbudzać Twoich nadziei, ale mnie taki właśnie ból dokuczał w pierwszych dwóch miesiącach, czasem kiedy za dużo robiłam to tak promieniowało przez pośladek, że nie mogłam ustać. Teraz już przeszło, prawdopodobnie był to ucisk rosnącej macicy. Zrób jak najszybciej badanie krwi. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.