Menu

Czy w Twojej rodzinie chętnie układa się puzzle?

Jedni je wręcz uwielbiają, innym brakuje do nich cierpliwości. Nie ma jednak wątpliwości, że ta forma rozrywki należy do najbardziej ulubionych praktycznie od pokoleń. A jak to jest w Twojej rodzinie? Czy Twoje dziecko chętnie układa puzzle? Inni członkowie rodziny także? W jakim wieku było Twoje dziecko, gdy otrzymało w prezencie swoje pierwsze puzzle?

NetMamaTeam Team
 395  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Czas wolny i Sport puzzle

Odpowiedzi

sara77777
mój synek kocha układanie puzzli i ma nawyk kilkakrotengo układania tych samych pod rząd przez kolejny okres czasu.ok 2 lat miał jak pierwsze dostał.córcia próbuje sama układać.osobiście bawiąc się z dziećmi wolę klocki ale oczywiście towarzyszymy maluchom w każdej innej zabawie także w układaniu puzzli
MaLaCzarna
Lubimy a zwłaszcza syn :)
Beatka9316
Moja jest jeszcze za mała na układanie puzzli ale zapewne jak będzie starsza to będziemy razem układać bo ja to uwielbiam. Pamiętam jak byłam mała rodzice kupowali mi takie puzzle z koniami bo byłam w nich wtedy zakochana i układałam całymi dniami później jak już były ułożone wkładałam do antyramy i na ścianę :).
goskapolak
Córka pierwsze puzzle dostała jak miała półtora roku.Były prościutkie więc spokojnie dawała radę układać- z moją pomocą.
Lubiła puzzle do szóstego roku życia.Później puzzli,które dostawała nawet nie rozpakowywała.
Ja uwielbiam.Zawsze chętnie jej pomagałam.
Kiedy nie miałam dziecka potrafiłam w akademiku przez tydzień układać puzzle 1000 sztuk.
irekzboralski
Ja wielkim pasjonatem układania puzzli nie jestem ale w udało mi się przez prawie mc ułożyć 1500 kawałków(grins) . Moi rodzice dopiero to kochają.Ułożyli tej zimy 2x3000 a teraz układają 2000 zrobione ze zdjęcia na którym są oboje z wszystkimi wnukami. Później wieszają na ścianie. Korytarz w ich domu przyozdobiony już jest kilkunastoma obrazami z puzzli.
katarynka3311
Córka uwielbia, ja zresztą też. Jednak ona jest szybsza ode mnie w układaniu. Ma dużo kompletów, dla niej to teraz najlepszy prezent. Mąż z kolei nie ma do układania puzzli cierpliwości. Oktawia uwielbia też budowle z klocków i w tym pomaga jej tata, bo ja za klockami nie przepadam. Oktawia pierwsze puzzle dostała jak miała rok, takie z 10 elementami.
renata29
Chętnie :) Zwłaszcza te z autami :)
jagoda30
Uwielbiamy,ale teraz nie mamy miejsca,bo najlepsze 1500 i więcej,wszystkie kiedyś miałam na ścianach,wspaniały odpoczynek.
elinka
Ja bardzo lubie, syn niekoniecznie - szybko traci cierpliwosc. Czekam, az mu sie odmieni (kolorowania/rysowania tez kiedys nie lubial - a teraz uwielbia).
iwus198920
mój synio uwielbia puzzle :) tak samo ja z mężem i teściami :) wszyscy wspólnie układamy :)
lola86
Mała uwielbia, pierwsze dostała na roczek ogromne z podstawką . Patrzyła na nie ale nie była zadowolona , a przed drugimi urodzinami mieliśmy my już następne . Chętnie sama układa . Dużo mamy zestawów małe paczuszki i po 100 elementów ,wszyscy układamy bo lubimy . A teraz czekamy na dostawę 250 elementów z wróżkami (rofl)(rofl)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.