Menu

Czy w Waszych domach jest zwyczaj robienia laurek z okazji Dnia Babci?

21 stycznia! W Polsce obchodzimy dzisiaj Dzień Babci! Czy Wasze pociechy pamiętają o babciach w tym szczególnym dla nich dniu? Jak obchodzicie Dzień Babci? Czy w Waszych domach jest zwyczaj robienia laurek dla Babci? Podziel się z nami w komentarzach poniżej...

Ania
 636  11

Odpowiedzi

Ania111990
Ksawery jest jeszcze za mały na robienie laurek ale ja go prowadzę do babci lub dziadka i składam w jego imieniu życzenia a on daje całusa.
daryjka87poznan
Powiem szczerze ze takimi sprawami Inez zajmuje sie w przedszkolu w domu poszlismy na łatwizne kupilismy długopisy dla kazdego z grawerem i po czekoladzie.
renata29
W tym roku robiliśmy pierwszy raz laurkę,wspólną dla babci i dziadka.Obowiązkowo musiał się na niej znaleźć samochód :)
karolcia514
u nas tak jak u @daryjka87poznan z tym ze upominki będą inne :)
mammma
moja córa zrobiła laurki. my kupiliśmy jej po bombonierce do wręczenia dodatkowo dla dziadków tu na miejscu. dla pradziadków z zagranicy wysłany został list z laurką i zdjęciami. poza tym nasza prabacia ma dziś także urodziny, 83-cie :)
korek221
Grześ narobił laurek - miał trochę roboty bo ma 2 babcie i 2 dziadziusiów:)
emiliab
W tym roku synuś robi laurki w przedszkolu i dodatkowo jutro mają przedstawienie dla babć i dziadków. W domu zakupiliśmy kubki z napisem "SUPER BABCIA" i czekoladki.
irekzboralski
tak...robimy wspólnie z Mikołajem laurki dla dziadków:)
sara7777
tego dnia świętujemy łącznie Dzień Babci i moje imieninki, laurek jeszcze nie robimy, synek daje babci kwiatka i słodkości
kinia87
ja jak byłam mała zawsze co roku robiłam bardzo wymyślne laurki. Córcia na to jeszcze za mała, ale na pewno będziemy robić jak nabierze wprawy. Więc w tym roku kwiatki i czekoladki :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.