Menu

czy wam tez bylo tak ciezko?? :(((

kochane czy wam tez bylo tak ciezko,tak zle jak szlyscie do pracy i zostawialyscie dzieci babci pod opieka???bo zaczelam dzisiaj przygotowywac malego do bycia z babcia bylz nia dzis 30minut na pocztaek a ja poszlam na zakupy w tym czasie,ale zamiast zakupow to ryczalam i dalej rycze jak bobr,bo jest mi zle,jeszcze tesc mnie dobil bo powiedzial "a tam 3 dni i kacper zapomni o mamie", no niemoglam normalnie, wam tez bylo tak zle???jak sobie z tym radzilyscie,bo ja normalnie mam ochote zrezygnowac z tej pracy, ale z drugiej strony 400zl na drodze nielezy i nikt mi ich nieda, wiem ze to tylko 3 dni w tygodniu pracy,ale mimo wszystko jest mi zle,ciezko i wogole mam dola, tez tak mialyscie??jak dlygo to bedzie trwac??

mamaKACPERKA
 522  8

Odpowiedzi

aneta1262
a ja bym chciala juz isc do pracy... tez by bylo mi smutno ze musze zostawic dzieci ale to i tak nastapi predzej czy pozniej dla mnie jest taka kolej rzeczy....
mamaKACPERKA
nigdy z nikim mojego kochanego babla niezostawialam bo niebylo takiej potrzeby
mala21
Ale przecież dziecko w tym czasie bedzie miało swietną opiekę , ja tam nie widzę problemu, przed świetami zawiezlismy kacpra do tesciowej na tydzien bo byłam juz troche zmeczona, cóż w tym złego.
joka26
Ja przyzwyczajałam Dominikę do tego że zostawiam ją z babcią jak chodziłam na naukę języka 2xw tygodniu. Tak więc jak dostałam pracę i musiałam zostawić ją z opiekunką nie było źle.
To że idziesz do pracy nie oznacza że ją zaniedbujesz w jakiś sposób i nie masz co robić sobie wyrzutów.
Ja bardzo chciałam wrócić do pracy i pewnie dlatego poszło mi tak łatwo.
karolincia
Jak poszłam do pracy ( na krótko ale jednak)Magda nie miała problemu żeby zostać z babcia nigdy ja miałam z tym problem i bardzo za nią teskniłam wydawało mi sie że ją zaniedbuje chociaż tak nie było....... to okropne uczucie
alinagj1o2
Ja wróciłam do pracy jak Kubuś miał 6 miesięcy,Bartuś był rok starszy.Mi było ciężko i często płakałam.Dzieci jednak miały świetną opiekę u babci,i były zadowolone ,teraz wiem że dobrze robiłam. To że dziecko zapomni o tobie za kilka dni gdy je zostawisz jak mówi teść to dobrze.Nie będzie rozpaczało za tobą bo będzie wiedziało że wrócisz,z czasem to stanie się dla niego sprawą normalną .Łatwiej mu będzie jak pójdzie do przedszkola bo już będzie przygotowany.Tobie może i ciężko ale staraj się swoich emocji nie przelewać na synka bo jemu krzywda się nie dzieje.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.