Menu

czy was też lekarze czasami doprowadzają do szału??

Jakiś czas temu mojemu małemu zrobiła się krostka na czole. Pediatra wysłała nas do dermatologa więc najpierw poszliśmy na kase chorych, czekałam prawie miesiąc, obejrzała, powiedziała, że nie wie co to jest i przepisała jakieś smarowidło. W aptece okazało się, że to smarowidło zostało wycofane z produkcji przeszło 2 lata temu. Poszliśmy do innej pani dermatolog tym razem prywatnie i bez czekania, obejrzała i stwierdziła, że nie wie co to jest i przepisała następne smarowidło które kupiliśmy dopiero w 4aptece i to na specjalne zamówienie bo to taka nowość, że jeszcze nie słyszeli(smutna) Smarowaliśmy i nic nie pomogło. W poniedz. mamy wizytę u następnej która może wreszcie odkryje co to jest. Też miałyście podobne przypadki??(zlosc)

MamaMateuszka
 566  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie lekarz dziecko

Odpowiedzi

andziabuziak
mój syn majac 2 miesiace miał chrostki na policzkach i wygladało to jak skaza białkowa! tyle ze jeszcze był karmiony piersia ..lekarka skierowała nas do szpitala a tam po zbadaniu powiedzieli że to tak zwany tradzik noworotkowy i ze bedzie mu znikał a później sie pojawiał do 3 mc i teraz ma tylko 1 chrostke...ale wcale ich duzo nie miał moze z 5 na całej twarzy;)
monilajsa
jak Weronia zaczęła chodzić stawiała pięty tak do środka przeraziłam się i biegiem do lekarza. Pan doktor po krótkiej rozmowie nawet nie spojrzał na nózki małej tylko stwierdził: cyt. jakby pani czytała fachową literaturę nie zawracała by mi pani głowy pierdołami. Każdy przecież wie, że dzieci zaczynające chodzić maja na stopach tzw poduszeczki.

Normalnie mnie zatkało
JUSTYLKA
a ja pod tym co pisze Kitek(kwiatek)
katianka
dermatologia niestety na tym polega,na probowaniu roznych specyfikow az w koncu trafi sie na ten wlasciwy.Justylka i Kitek-popieram!!!!
MamaMateuszka
No tak, ale ta krostka jest już chyba z pół roku i ma dość nietypowy wygląd
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.