Menu

Czy Wasze dzieci bawią się z dziećmi sąsiadów?

Od niedawna mieszkamy w tym mieście i nie znam żadnej mamy - przez co z wyjątkiem przedszkola i placu zabaw z dziećmi, których ani ja ani Grześ nie znamy, nie ma w ogóle kontaktu z rówieśnikami... Czasem widzę sąsiadów, którzy idą ze swoim maleństwem na spacer... I tak się zastanawiam czy nie zgadać. Nie znam nikogo ode mnie z klatki - mieszkam w tym mieszkaniu dopiero 2m-ce i póki co jestem na etapie dzień dobry:)

Czy Wasze dzieci bawią się z dziećmi sąsiadów? Jak w ogóle do tego doszło? Zagadałyście inne mamy? Chciałabym spiknąć te dzieci jakoś ale nie wiem jak:)))

artanis
 701  3

Odpowiedzi

Ju25lka
Zgadzam się z poprzedniczką. Ania bawi się z dziećmi sąsiadów. Najpierw było jakieś tam zagadywanie koło piaskownicy, zresztą widujemy się tam codziennie i trudno tylko siedzieć i się nie odzywać, więc się zaczęły tematy, rozmowy itd. Potem Ania zapytała czy Maja może do nas przyjść, więc porozmawiałam z Maji mamą ona się zgodziła i tak od tego czasu bawię się raz tu raz tam. Fajna sprawa naprawdę. A jak potrzebuję gdzieś na szybko wyskoczyć to zawsze mam sąsiadów :)
lusilla
Martyna od zawsze się bawi z dziećmi sąsiadów. A mamy ich tu sporo w jej wieku. Razem na podwórku, razem do szkoły! Super - zawsze może skoczyć pożyczyć zeszyt jak opuści szkołę, zawsze się może dopytać co na zadanie jak nie zapisze. Super. naprawdę fajne się nam trafiły dzieciaki i sąsiedzi.
kasia13_archiwum
Fatima ma kolege, ktory mieszka pietro wyzej.
Poza tym pare kolezanek z okolicy, ktorych mamusie poznalam na placach zabaw, podczas gdy nasze dzieci bawily sie wspolnie w piaskownicy... :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.