Menu

czy waszym dzieciom się odbija po jedzonku??

Drogie mamcie(kwiatek) wiem że pytanie głupie ale kurcze mój Igorek ma z tym ciężko(grins) trzymam go i trzymam i nic
później te gazy chyba mu sie zbiorą i mi dziś szalonie płakał aż się zaqnosił nie mógł sobie pruknąć wydaje mi się ze to przez to bo jak ja byłam z nim to zawsze mu się odbijało a tydzień temu bylam na weselu 2 dni mama się nim opiekowała i ona potrzyma go chwile i juz kładzie od tej pory ma kłopoty z pierdzioszkami o bekaniu moge pomarzyć a kupki od 3 dni brak ehh...czy któraś z was miała z swoim dzieckiem coś takiego???(kwiatek)

mgli21
 534  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta odbijanie gazy

Odpowiedzi

tlolek
córcia nie ma z tym problemu ale synek strasznie się męczył nie dość że nie mógł odbić po jedzeniu to b.ulewał. lekarz kazał układać go na brzuszku (nawet jak zje)
mgli21
dalam mu kilka kropelek soczku z marchewki i jabuszka(kwiatek) ale dosłownie kropelki(grins) a te problemy ma od dawna
mgli21
tlolek (kwiatek) bardzo ci dziękuje(grins) dałam mu właśnie butle położyłam na brzuszku i chwilke lezał podniosłam i pięknie mu się odbiło(kwiatek)(kwiatek)
maja1482
możesz podawać mu 15min. przed karmieniem 3xdziennie po 5 do 7 kropelek espumisanu i tak jak napisała @tlotek, kładź go jak najczęściej na brzuszku... jeśli karmisz butelką to przepajaj małego kilka razy dziennie przegotowaną wodą albo naparem z rumianku z glukozą lub z kopru włoskiego... coś oprócz mleczka możesz zacząć wprowadzać dopiero za jakiś miesiąc, ale też w niewielkich ilościach(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
renata29
starszy bekał po każdym jedzeniu,przeokropnie ulewał i miał kolki,młodszy rzadko bekał,nie ulewał,bardzo lubił leżeć i spać na brzuchu i obyło się bez kolek tylko gdzieś do 2-3 miesiąca pojękiwał nad ranem,podnosiłam mu wtedy nóżki do góry,puścił kilka bąków:) i spał dalej
lola86
Moja mała jak ie chciała odbić to robiłam pare razy tak jak @annabasiak1980 i pomagało
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.