Menu

Czy według Ciebie wychowanie córki jest łatwiejsze od wychowania syna?

Masz syna i córkę? Czy widzisz różnicę w ich wychowaniu? Często słyszę opinie, że dziewczynkę jest łatwiej wychować, bo jest łagodniejsza, nie psoci i tak dalej. Co o tym sądzisz? Czy według Ciebie wychowanie córki jest łatwiejsze od wychowania syna?

Ania
 1412  10

Odpowiedzi

daryjka87poznan
Niekoniecznie, chodz moze w wieku dorastania łatwiej. Zalezy duzo od tego jak dziecko zostanie wychowane i od towarzystwa w jakie wpadnie.
Beatka2010
Jak patrzę po synkach moich koleżanek to stwierdzam że zdecydowanie ..,TAK!!!
monikarogalska2
Moja córka to chodzący anioł:)) A obserwując chłopców w rodzinie to nieźle dają popalić. Oczywiście nie twierdze że to reguła...
karolincia
hmmm ciężko powiedzieć zobaczymy jak będzie dalej na razie synek jest grzeczniejszy
olenka78
ja mam corke-jedynaczke,od urodzenia daje nam niezle popalic i konca nie widac....
Kordelia
Trudno mi się wypowiadać, bo mam 2 synów - na pewno jest inaczej :)
aniol
Niewiem bo mam tylko synka ,ale uważam że trudno jest wychowac dziecko i nieważne czy dzieczynke czy chłopca.A mój synek akurat nalezy do spokojnych i wrazliwych ,nie łobuzuje.ALe charakterek swój ma. haha po mamusi.
ada410
Zgadzam się ze smerfetką. Odpukać, na razie moja dama nie sprawia mi większych problemów, ale tak do końca to nie mogę być pewna co będzie w przyszłości ))
emiliab
Wszystko zależy od charakteru i temperamentu dziecka a nie od płci. Mam syna i córkę i wcale nie wydaje mi się aby młodsza latorośl była łagodniejsza i grzeczniejsza.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.