Menu

Czy wierzycie w znaczenie numerologii w życiu?

Dziewczyny przeczytałam ostatnio artykuł na temat księcia Willama i ksieżnej Kate, było tam coś o numerologii w życiu, że numery odgrywają rolę i że każdej osobie jest przypisana liczba, wiecie coś o tym? Co o tym sądzicie? chodzi na przykład o sumowanie liczb, daty urodzenia itd.

dzonsons
 411  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport numerologia w życiu

Odpowiedzi

eurydix
Ja tam nie wierze w żadne wróżby, wolę sie trzymać od tego z daleka, uważam że jak raz się pójdzie do wróżki czy coś w tym stylu to już sie ma jakieś połączenie z takimi mocami itd, może numerologia to coś innego ale mimo wszystko dla mnie ma to związek z wróżbiarstwem.
oleandra
Kiedyś coś o tym czytałam, ale już nie pamiętam, ale po części wierze w przeznaczenie i znaczenie pewnych rzeczy w życiu
bunia88
Nic nie słyszałam na ten temat, możecie coś więcej o tym napisać.
emma26
Ja słyszałam tylko o tym, że z daty urodzenia można wyliczyć kim się jest numerologicznie. Czyli np. 03.01.1967 , dodajesz wszystkie cyfry do siebie, czyli 27 i na końcu jeszcze 2 plus 7 czyli 9 i sprawdz na jakieś stronce internetowej jakie to ma znaczenie. Podobno osoby z wibracja 9 sa bardzo uczuciowe
renata29
Jako nastolatka trochę się tym interesowałam.Mam nawet książkę o numerologii ale nigdy nie wgłębiałam się mocno w temat.Pamiętam,że na wszystkich zeszytach miałam wypisaną cyfrę 7 bo miała pomagać w przyswajaniu wiedzy czy lepszych ocenach,jakoś tak(grins)
LaMandragora
Oczywiscie, ze tak. Bardzo ladnie idzie wszystko wyliczyc. I nie mam tu na mysli tego, co znajduje sie w gazetach. Indywidualny portret numerologiczny to cenna rzecz. ;)
Ja zajmuje sie Tarotem i czesto wspieram sie (ale tylko wspieram) numerologia. Mam za to przyjaciol numerologow (zawodowych) i to, co mi wyliczali - zgadza sie 100%.

I nie ma na nic zwalic, bo ani numerologia ani Tarot ani inne metody wrozenia - nie sa wyrocznia. Jedynie wskazowka. A przyszlosc jest sprawa pylna i ksztaltujemy ja w kazdej naszej chwili zycia tu i teraz, czyli w terazniejszosci. (kciuki)

PS. Zeby mi nikt nie zarzucil arogancji... wroze m.in. na ezoforum.pl jako SacralNirvana... (grins)
LaMandragora
sprawa plynna a nie pylna (co mi z tym pyleniem)...
LaMandragora
Tak na marginesie jeszcze. Sama numerologia to nie tylko wyliczenia z daty urodzenia, chociaz to podstawa. To rozne kombinajcie liczbowe: wyliczenia z liter imienia (imion), nazwiska (nazwisk), ksywek, podpisu itd. ;) Takze to naprawde nie takie proste.
Z daty urodzenia wylicza sie wibracje urodzenia, czyli liczbe urodzeniowa. Ta okresla co nieco ludzkie cechy charakteru, jego mozliwosci itd. Nie opisuje natomiast jego zycia i tego, co z tym zrobi.


Co do takich osob, jak Kate i Wiliam... elity itd. bardzo wspieraja sie nie tylko numerologia, ale i astrologia. Moznaby sie zdziwc, jak bardzo nawet.

Zreszta wieloma rzeczami mozna sie zdziwic. ;)

Ani numerologia ani tarot nie maja nic wspolnego z wrozaca cyganka itp. sprawami.

Ale ludzi, ktorzy sie z tym rzeczywiscie stykaja... i trafiaja na cos wiecej niz wrozka na telefon... sami stwierdzaja, ze nie mysleli, ze cos w tym moze byc.

To tylko tak na marginesie.

Swietna ksiazka w tym temacie jest "Magia numerologii" Gladys Lobos. W sumie podstawa w tej tematyce.
amalka
Nie wiem czy wierzę. Nigdy się w temat nie zagłębiałam. Chyba nie mam zdania...
amalka
Ooo mam zdanie (a raczej jego brak) bliskie opinii @Ateny
mammma
a mnie interesują takie sprawy. sama jestem numerologiczną czwórką. lubię też czytać horoskopy.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.