Menu

Czy wierzysz w przyjaźń damsko - męską?

Oskar Wilde twierdził, że między kobietą a mężczyzną jest zwyczajnie nie możliwa. Wydaje mi się, że z czasem przyjaźń po prostu musi się przerodzić w inne uczucie jak miłość czy namiętność, albo po prostu zakończyć się. Czy według Ciebie istnieje przyjaźń damsko - męska? Czy pamiętasz może jakieś ciekawe historie z przeszłości z tym związne? Podziel się z nami.

Ania
 973  17

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina przyjaźń przyjaźń damsko - męska

Odpowiedzi

Tuptolek
Miłość nie wyklucza przyjaźni. Mój mąż jest moim najlepszym przyjacielem.
Nena
Istnieje!sama mam takiego przyjaciela! Kiedyś łączyła nas namiętność, seks, wspólne zabawy do białego rana ale z czasem nasze drogi sie rozeszły. Każde z nas znalazło swoje drugie połowy, założyło rodziny ale przyjaźń pozostała. Dzieli nas 2500 km takze nie widujemy sie często ale piszemy ze sobą codziennie, wspieramy sie. I wiem ze ta postać naszej relacji sie nie zmieni i przyjaźń pozostanie przyjaźnią.
clyde22
Wszyscy macie rację.
Najlepiej oczywiście ma Tuptolek - przyjaźń i miłość w jednym - idealna sprawa. Czy inna wersja jest możliwa? Moim zdaniem, oboje muszą mieć pozytywne relacje w swoich związkach. I dobrze jak to jest połączone z odrobiną fizycznej antypatii do siebie na wzajem. ;) Nena fizyczną antypatię zamieniła na 2,5tys. km. Też bezpieczna sprawa. ;)
amalka
@Tuptolku pięknie napisane...

Mam przyjaciela. Kiedyś już o nim pisałam i nie będę się powtarzała :)
goskapolak
Nie wierzę,że można TYLKO zaprzyjaźnić się z facetem.
adaPG
ja też sądzę,że jest możliwa tylko wtedy,gdy oboje mają udane związki.ale z drugiej strony,taka przyjażń może skutecznie te udane związki zaburzyć...nigdy nie będzie tak,żę w taki układ nie wda sie nawet odrobina zazdrości.
renata29
Nie wierzę w taką przyjaźń.Zawsze jest jakiś podtekst erotyczny nawet jeśli nikt o tym nie mówi.Przykładów nie podam żeby nie gorszyć nikogo :)
MaLaCzarna
Nie wierzę :)
Mysiulineczka
Wierze . Mam przyjaciela z którym świetnie się dogaduje , przyjaźnie się też z jego dziewczyną (znam ją dłużej niż on , zresztą ja ich zapoznałam) ale jakoś z nim zawsze znajduje wspólny język.
mycha2706
Wierzyłam do niedawna :P
aniol
Wierze że jest możliwa przyjazn z facetem ale że zupełnie bez podtekstów erotycznych ,niestety wydaje mi sie to nierealne. Dużo racji w tym co pisze ma Clyde, bezpieczna odległosc i bardzo dobre relacje w domu moga pomóc w takiej przyjazni.
mycha2706
I musi być brzydki;)
clyde22
Ja jestem brzydki. Ktoś się zaprzyjaźni?... (pokoj)(smiech)
aniol
Racji troche jest w tej brzydocie ,ale niesprawdza sie niestety ...bo zawsze nawet w tym najbrzydszym mozna znalesc to cos...
Ania111990
Istnieje. Sama mam przyjaciela. Poznałam go na jednym z portali internetowych 6 lat temu. Od tego czasu jesteśmy tzw. przyjaciółmi telefonicznymi bo on mieszka na drugim końcu Polski i nigdy nie mamy czasu się spotkać. A od tego facet ma żonę i troje dzieci i mi to nie przeszkadza.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.