Menu

Czy Wy także wolicie niegrzecznych chłopców?

Amerykańscy naukowcy odkryli, że hormony wydzielane podczas jajeczkowania sprawiają, że kobiety większym zainteresowaniem darzą tych dobrze wyglądających i zbuntowanych mężczyzn (jednym słowem zimnych drani ;-) ) niż tych opiekuńczych, łagodnych i dobrych. Zgadzacie się z tą tezą? Jakich facetów preferujecie? Tych dobrych, na których można polegać czy raczej jesteście za typem macho? Co w mężczyznach pociąga Was najbardziej?

Ania
 750  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina macho mężczyźni

Odpowiedzi

goskapolak
Ja w ogóle nie lubię "chłopców".Wolę i wybieram mężczyzn bo nie miałabym ochoty na wychowywanie męża czy faceta.
Niegrzeczność akceptuję tylko w seksie- w życiu- nie.
MamaMateuszka
Ja stawiam na "opiekuńczych, łagodnych i dobrych", mój mąż jest naprawdę świetnym facetem i wiem, że zawsze mogę na nim polegać. Chociaż dodam, że tam gdzie nie ma takiej potrzeby to grzeczny wcale nie jest;-) Jednak nie zawsze idzie przewidzieć zachowanie partnera po ślubie, wiem z doświadczenia bliskiej osoby, najpierw miły i uroczy a potem ciąga za włosy po mieszkaniu jak po jaskini...
emiliab
Tacy zimni dranie, macho w ogóle na mnie nie działają, wręcz odpychają. Takie ciepłe kluchy też nie koniecznie. Raczej coś po środku.
Majaaaaaa0000
Jestem tego samego zdania co @ emiliab :) Takich sierot, gdzie sie ich popchnie tam pójdą nie lubie...Ani takich co to nie On.
Wole, wypośrodkowanych facetów...Normalnych , bez nałogów, zabawnych, romantycznych,umiejących tańczyć, Namiętnych, silnych,pracowitych , Szanujących ludzi, religijnych,opiekuńczy, Dobry. I taki na którego mogę liczyć, ze nei tylko jest moim mężem ,a także przyjacielem... :)
natuuusia19
moj mezczyzna to mieszanka zla i dobra:) i dlatego mi odpowiada:):)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.