Menu

Czy wychowanie córki jest łatwiejsze od wychowania syna

Dzieciom często udaje się szarpać po nerwach rodziców. Czy jest duża różnica pomiędzy wychowywaniem chłopca a dziewczynki? Łatwiej rozmawiać z dziewczynką, za to chłopcy są mniej skomplikowani? Czy Twoim zdaniem są to tylko stereotypy, a tak naprawdę każde dziecko się różni?

Ania
 3323  6

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Nie mam zielonego pojecia. Mam 2 corenki, ktore oj potrafia wystawic moja cierpliwosc na probe... oj, potrafia. Ale co sie dziwic? Maja to po mamusi... :)
A tak powaznie. Zgadzam sie z @AgnieszkaJ, ze ma to wiele wsponego z charakterem dziecka. Choc trzeba przyznac, ze chlopcy i dziewczynki na pewno maja inne problemy.
artanis
Nie mam pojęcia co jest łatwiejsze. Córkę można wychować na własne podobieństwo, z synem trzeba uważać, żeby nie zrobić z niego nieczułego gbura ale też maminsynka...

A teraz mi się przypomniał tekst z pewnego filmu:D
"jak się ma syna, trzeba się martwić o jednego penisa, jak córkę - o wszystkie penisy świata" :D
kasia13_archiwum
@artanis... cos w tym jest... ;)
renatka
Nie wiem jeszcze czy jest jakas różnica bo córeczki nie mam a synek jest jeszcze mały i według babci jednej i drugiej bardzo grzeczny:)ale to zdanie babci:)Wcześniej mi mówiono ,że ,,chłopcy mają lepiej w życiu".Moim zdaniem zależy to od charakteru a potem zaradności życiowej bo to w tych czasach jest potrzebne.
kasia1987
szczerze powiem ze wieksze problemy z wychowaniem moi rodzice mieli ze mna niz z bratem:) zalezy od charateru dziecka oj braciszek zawsze byl spokojny..nie ma reguły
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.