Menu

Czy zabrać ze sobą córka na koncert punkowy?

Moja Ala ma lat 10...Z muzyka ostrą jest za pan brat z racji tego,ze ja słucham,Jej tato słucha i gra w kapeli punkowej na basie no i... Alka mnie maltretuje,ze chce iśc ze mną w soboę na koncert,na którym między innymi gra Jej tato...Na koncercie w knajpie:/ będa pic piwo,palic nie będą,ale będzie głosno i tłocznie... Ja jestem lekko zestresowana,Grzechu (znaczy eks) mówi,ze mozemy Ją zabrac,bo kolega z klasy Ali i przy okazji syn znajomych chodzi na takie koncerty... Mamy też kapele,w której gra 11 latek na perkusji(przy okazji bedzie w Must be the music w tej edycji) no i to są argumenty niby za... Prosze mnie tu nie umoralniac,bo nie ma takiej potrzeby(aniol) Zrobię ankiete tak zeby łatwiej mi było pokazać Ali,bo spodziewam się odpowiedzi,które Jej nie zadowolą,ale mnie i owszem;)

Czy Ala moze iśc na koncert;)

mycha2706
 924  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport koncert muzyka dziecko

Odpowiedzi

kasia3030
Pozwoliłabym jej iść na koncert tym bardziej, że Ty będziesz tam z nią:)
Anemona
Jak idzie z tobą to nie widzę problemu.
mycha2706
Zaskoczyłyście mnie:) No oczywiście,ze ja będę i ojciec Ali też...
Beki
Oczywiście, że niech idzie. Może na początku na krócej, ale jak jej się spodoba to niech zostanie.
renata29
W pierwszej chwili pomyślałam,że nie ma mowy bo pamiętam koncerty na,które ja chodziłam i to była prawdziwa rzeź :)Ale to byli prawie sami gówniarze a u Was chyba więcej dorosłych to raczej kulturalniej będzie :) Więc niech idzie i dobrze się bawcie :)
margolcia85
Pewnie ze bym wzięła z sobą sowje dziecko tym bardziej ze piszesz ze ona tego chce i nie jest do tego zmuszana - a wręcz wyssała to z mlekiem matki, lepiej ze pojdzie z Tobą na legalu już teraz niż za 3-4 lata ci uzieknie z domu na taki koncert i wroci upita, pobita i nie wiadomo co jeszcze....
mycha2706
Mam nadzieję,ze za 3-4 lata będzie miała tyle rozsądku co Jej mama:)@renata29 im starsza jestem tym bardziej zauwazam zmiany na koncertach...na lepsze? Wśród moich znajomych średnia wieku to 30-50 lat bedzie na koncercie,młodsi to albo dzieci znajomych,albo lubiący tę muzykę więc raczej zadym nie będzie. Zresztą koncert jest płatny wiec specjalnie jakimś łobuzom będzie szkoda dac na bilet,zeby się poawanturować. @atenko mój eks by się obraził gdyby się dowiedział,ze ktos nazwał go punkiem,On słucha metalu i to takiego hmmm... a tylko gra punka,jakkolwiek dziwnie to brzmi...No i oczywiście podnosząc Pepsi pomysle o Tobie i Pati (kciuki) Ja tu myslałam,ze bedą sprzeciwy i pokaże Ali odpowiedz i bedę mogła se poszaleć a tu prosze... Tylko czekac kiedy chłopcy będą chcieli ze mna jeździć(kciuki)
Majaaaaaa0000
Pozwoliła bym jej iści , bez problemu...przecież będziesz razem z nią:D (kciuki)(grins)
krasna1
oczywiście,że bierz
kreskah
podpisuję się pod tym, co napisała margolcia85 :)
pamiętam miałam 16, 17 lat, mama mi mówiła, że jeśli chcę spróbować alkoholu, to woli, żebym jej powiedziała i ona mi da, niż jakbym miała po kryjomu upijać się pod mostem. wtedy "jarałam" się jaką mam super mamę i piłam pół szklanki piwa "na legalu"czując się "doroślejsza", ale teraz zrozumiałam tą taktykę :) wyrobiła ze mną partnerskie stosunki, żadnych zakazów, ale zaufanie, ja jej wszystko mówiłam, bo nie musiałam nic robić po kryjomu.
ja nie czułam się "oszaczona" jako nastolatka i nie miałam w związku z tym potrzeby buntu, ona miała spokój, bo zawsze wiedziała gdzie jestem i co robię :)
fajnie, chciałabym coś takiego osiągnąć z moimi dziewczynami.
alinagj1o2
Ja jeździłam na koncerty do Jarocina nie miałam chyba więcej lat ,świetna sprawa i super to wspominam. Na twoim miejscu bym brała córkę.
Halrima
Też do głowy przyszedł mi Jarocin i obrazki całych rodzinek z dziećmi. Na Woodstocku tak samo - ja nie widzę przeciwskazań - chyba że dzieciak szybko się zmęczy - to do domu trzeba wrócić :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.