Menu

Czy zatrudniłabyś Au - Pair?

Program Au - Pair jest coraz bardziej popularny. Łączy cechy wymiany młodzieży z programem zatrudnienia cudzoziemców jako opiekunów/ ki do dziecka, w którym uczestnicy otrzymują darmowe zakwaterowanie i wyżywienie, a czasami nawet kieszonkowe. Z roku na rok większa ilość obcokrajowców przyjeżdża do Polski, ponieważ chcą poznać kulturę naszego kraju i panujące obyczaje. Jest to również okazja na to, aby Au - Pair z innego kraju podszkoliła nasze dziecko z języka obcego. Czy zatrudniłabyś Au - Pair? Jeśli tak, z którego kraju najchętniej?

Ania
 799  3

Odpowiedzi

aniol
Nie bo nielubie obcych w domu i niewyobrażam sobie żeby pod moja nieobecnosc ktos zupełnie obcy byl sam w domu lub z moim dzieckiem .Niestety jestem bardzo nieufna z róznych zyciowych przejsc .Ale w dzisiejszym świecie patrzac co sie dizeje niestety ciezko o zaufanie aż takie.bo ufam ludzia ale bez przesady.Ale fajnie że jest cos takiego i że sa ludzie ktorzy to robia.
Ania111990
Kiedyś chciałam wyjechać jako au pair ale zawsze coś stawało na mojej drodze. A co do przyjazdu do mnie kogoś z zagranicy to fajna byłaby sprawa tylko jest mały problem przekonać moich rodziców.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.