Menu

Czy zawsze wozicicie dzieciaczki w fotelikach????

Witam czy jak gdzieś jedziecie nieważne czy daleko czy tylko kawałek np. do sklepu to czy zawszw dzieciaki wozicie zapięte w fotelikach czy czasem odpuszczacie??
Ja mam na punkcie bezpieczeństwa w aucie hopla(grins)(grins) i zawsze zapinam dzieciaki. Mam dwie znajome które moim zdaniem zachowują się bardzo nieodpowiedzialnie, jedna z nich ma 2 dzieci 5 i 4 lata i nigdy żadnego nie woziła w foteliku bo uważa że to niepotrzebne. Ja jak widzę jak ona jedzie z nimi a oni ganiają po tylnim siedzeniu to aż mnie dreszcze przechodzą bo wystarczy że gwałtownie zahamuje i dziecko leci jak lalka. Natomiast druga znajoma owszem wozi swoją prawie 2-letnią córkę w foteliku ale takim od 0 do 13 kg (zlosc) przodem do kierunku jazdy przy czym ani dziecko ani fotelik nie są przypięte pasami. Normalnie mnie tacy ludzie wkurzają!! Jak można być tak nieodpowiedzialnym???????????

Aneta50209
 1065  35

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat dziecko bezpieczństwo fotelik

Odpowiedzi

JUSTYLKA
zawsze wszystkie w fotelikach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Beki
Heh.. mam nadzieję że swoim znajomym zwróciłaś uwagę..
kaisaa4
ja mam na tym punkcie hopla jak ty, nie wyobraza sobie nawet samej nie zapiac jak siedze na tylnym siedzeniu. tez mam takich znajomych co nie zwracaja na to uwagi - na tylnym siedzeniu robia co chca - brak wyobraźni !!!!!!!!!!
Nicoletta
można być ... ja też byłam jak wiozłam dziecko ze szpitala w zwykłej gondoli wózkowej ...
teraz samochodem nie jeżdzę bo go nie mam..
zdażyło się nie raz z przyjacielem i małą,ale to załatwił fotelik :)
aneta1262
ja rowniez zawsze zapinam moje male w fotelikach tez mam na tym punkcie hopla takich rzeczy trzeba uczyc dla bezpieczenstwa sama sie zawsze zapinam moja siostra tez nie zapina swoich dzieci normalnie masakra (krejzolka)
NATI
Zawsze w foteliku jezdzi corcia
Aneta50209
Wielokrotnie zwracałam im uwagę ale zawsze słyszę " Przecież jeżdże ostrożnie" może one tak ale inni nie zawsze i nigdy nie można być pewnym czy nagle coś lub ktoś nie wyskoczy na drogę. Nie mam już do nich siły (smutna)(smutna)(smutna)
ulenka091987
ja też zapinam dzieci w fotelik, nie wyobrażam sobie innaczej
Beki
Możesz zgłosić komu trzeba.. mandat dostaną (grins)(kwiatek)(kciuki)
nikordia
zawsze w foteliku.
rozowa82
zawsze zapinam!!!!
Lexi
zapinam zawsze !!! wyjatkiem sa rzadkie sytuacje kiedy maly zasypia gdzies w goscinie , wtedy zawijam go w kolderke i sp na moich kolanach (ale tylko jesli mamy bliziutko do znajomych. JEsli jest dalej to niestey jest wybudzany przypinaniem w pasy).
Aneta50209
Beki a myślisz że już nie dostała???? Jasne że dostała ta co wozi dwójkę bez fotelków i co ??...i nic...dalej tak jeździ (zla)
ADAMSKA98
zawsze
Anek
mały jezdzi zawsze w foteliku i do tego zapięty,a córka ma takie siedzisko podwyzszajace i tez sie zapina.
misiak7
zawsze w foteliku
renata29
zawsze w foteliku,czasem nie zapięty
koza54
zawsze w foteliku i zawsze zapinam pasami....
33anna
Czasem jak dalej jedziemy i mały się już bardzo buntuje, to tatuś go na chwilę zabiera na rączki(tatuś z misiem z tyłu,a mama za kierownicą)
Wiem, że tak się nie powinno robić, ale.........
tlolek
ja z garażu nie wyjadę jak pasów nie zapnę więc dziecko tym bardziej w foteliku, od samego początku od wyjścia z porodówki....
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.