Menu

Czy zdecydowałabyś na daleki urlop będąc w ciąży?

Skoro jesteśmy już w wakacyjnych nastrojach, to moze powiecie mi czy zdecydowałybyście się na daleki urlop podczas ciąży? Moja koleżanka podróżowała właściwie do ostatniego dnia przed porodem, ale nie każdy ma takie szczęście i możliwości. Co, jeśli podczas dalekiej podrózy wystąpią jakieś komplikacje? Drogie Netmamy, napiszcie co sądzicie o urlopach w trakcie ciąży i podzielcie się z nami swoimi doświadczeniami!

Ania
 1762  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Czas wolny i Sport Zdrowie urlop ciąża

Odpowiedzi

amalka
Zależy jak zaawansowana byłaby ciąża, zależy jak bym ją przechodziła, zależy czy lekarz by pozwolił, zależy czy dzieciątku by owa podróż nie zaszkodziła, zależy w jakie miejsce, zależy na co ewentualnie bylibyśmy z maleństwem narażeni... Po prostu "zależy"... :)
piasekpustyni
a w życiu Mariana!!! Nawet jak dobrze bym się czuła to bałabym się o Maluszka i nigdy nie darowała sobie że przeze mnie coś się mogło wydarzyć. Nie twierdzę że trzeba siedzieć w domu, ale jest tyle miejsc, które można zwiedzić w okolicach i odpocząć ze nie potrzebne by mi były tego typu atrakcje...
elinka
Ja na dzien przed daleka podroza dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy, wiec tak jakby los zadecyzdowal za mnie sam. I dobrze sie stalo, bo to byl moj ostatni raz kiedy bylam w PL. Gdybym sie dowiedziala przed wykupem biletow na samolot, pewnie bym sie nie zdecydowala w obawie o komplikacje. Teraz planuje daleka podroz na koniec roku i specjalnie ze wgledu na nia odkladam plany ciazowe :)
Magdzik
Będąc w 8 m-cu ciąży wybraliśmy się na 2 tygodnie na Mazury:) Niestety droga powrotna była pechowa - mieliśmy poważną kolizję nie z naszej winy i dlatego, jeśli jeszcze kiedyś będę w ciąży nie wyjadę nigdzie, bo mam uraz, mimo, że to było 4 lata temu.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.