Menu

Czy zostawiacie czasami swoje pociechy u dziadków na noc?

Cześć,
Moja niespełna 3 letnia córka (7 września skończy 3 lata) odkąd skończyła 2,5 roku raz na jakiś czas zostaje na noc u jednych lub drugich dziadków. Jest to mniej więcej raz na dwa tygodnie. Oczywiście za każdym razem pytamy ją czy chce i pozwalamy tylko wtedy kiedy chce zostać. Zdarza się, że sama pyta czy może spać u dziadków. Jestem ciekawa jak to jest u Was?
Mile widziane wypowiedzi:)

Czy zostawiasz dziecko na noc u dziadków?

joana1983
 931  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Wychowanie sen dziadkowie

Odpowiedzi

Nena
U dziadków czy cioci u nas nie ma z tym problemu. Jesli corka prosi ze chce u nich spać to raz dwa walizeczka z rzeczami na noc i idzie- dom dalej do dziadków w prawo i dom dalej do cioci w lewo. Czasem szwagier zabiera ja na wekend do innej miejscowości i też te kilka dni nie robią na niej żadnego negatywnego wrażenia. Zawsze wraca zadowolona. Ostatnio spędziła z nim tydzień bo oboje musielismy pracowac i była przeszczesliwa.
Ada3610
Mój Syn został trzy razy u moich rodziców (wesela mieliśmy) i za każdym razem przesadzili. Robią mi chyba na złość i są nie odpowiedzialni. Karmią go żelkami i cukierkami, dają smakową wodę do picia.
U teściów został raz na cały dzień i było o.k., nawet woli do nich jeźdźić niż do moich rodziców. Często spędzamy czas na wsi u jednych bądź drugich rodziców.
MamaMateuszka
Jednych dziadków mamy na miejscu a do drugich uwielbia jezdzić. Zostaje czasami albo córka od mojego brata przyjeżdża do nas. Jednak jak mieliśmy remont i bardzo się kurzyło to jak go wywiozłam na tydzień to 2noce ostatnie musiałm tam z nim spać bo już mu się tęskniło.
lola86
Mała została raz jak miała 5 miesięcy na dzień i pół nocy .Bo tak wróciliśmy z wesela I mieliśmy wycieczkę do szpitala . Więc więcej nie została .
lola86
@Zapomniałam dodać że został z teściową
tlolek
Syn pierwszą nockę poza domem miał w swoje 4 urodziny.Po spędzonym całym dniu z dziadkami (moimi Rodzicami) oświadczył że chce u nich zostać na noc. Od tamtej pory raz na jakiś czas jeździ do nich na weekendy.

W zeszłym miesiącu nawet został na noc u swojej Prababci bo tak chciał. A jaką radoche Prababcia miała :))

Córka jeszcze nie miała swojej pierwszej nocy poza domem. Jak to moi Rodzice twierdzą jest jeszcze za malutka (2l) i boją się ją zabrać do siebie- może kiedyś...

Do Teściów dzieciaki chodzą jedynie w ciągu dnia. Cóż to za przygoda by była zostać u nich na noc jak Rodzice piętro wyżej są.
Runka
w wieku ok 2 lat zostawilam pierwszy raz syna na noc u rodzicow (ale wtedy tam mieszkaliśmy), a potem jakos ok 3,5 roku jechalam z mezem na mazury zalatwiac sprawy wiec mlodego zostawilam na noc u rodzicow... teraz w czerwcu mialam propozycje od mamy ze na czas remontu przyjada zabrac Michala do siebie ale okazalo sie nie konieczne... ale wiem ze moge zawsze liczyc na pomoc rodzicow by mlodego zostawic u nich na noc... natomiast u tesciowej nie sypial sam nigdy nawet na pol dnia z nia sam na sam ne zostal (raz tylko go wziela na spacer jak mial ok 2 miesiace, wynieslismy sie od niej jak Michal mial 4 miesiace i praktycznie kontakt babcia z wnukiem zerwala)
czekoladka22
moją córcię zostawiłam u mojej babci jak jechałam rodzić niestety nie miałam z kim jej zostawić ale podobno strasznie płakała teraz zostaje u cioci spać ale u mojej babci nie ewentualnie na dole ( piętro niżej ) u swojej babci mojej teściowej :] ale to raz na jakiś czas albo babcia przychodzi do góry pilnować prędzej zostawiamy dzieci jak już śpią żeby nie miała za dużo roboty i tylko jak sie przebudzą w nocy to im dała pić :]
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.