Menu

Czy zostawiacie czasami swoje pociechy u dziadków na noc?

Cześć,
Moja niespełna 3 letnia córka (7 września skończy 3 lata) odkąd skończyła 2,5 roku raz na jakiś czas zostaje na noc u jednych lub drugich dziadków. Jest to mniej więcej raz na dwa tygodnie. Oczywiście za każdym razem pytamy ją czy chce i pozwalamy tylko wtedy kiedy chce zostać. Zdarza się, że sama pyta czy może spać u dziadków. Jestem ciekawa jak to jest u Was?
Mile widziane wypowiedzi:)

Czy zostawiasz dziecko na noc u dziadków?

joana1983
 969  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Wychowanie sen dziadkowie

Odpowiedzi

Nena
U dziadków czy cioci u nas nie ma z tym problemu. Jesli corka prosi ze chce u nich spać to raz dwa walizeczka z rzeczami na noc i idzie- dom dalej do dziadków w prawo i dom dalej do cioci w lewo. Czasem szwagier zabiera ja na wekend do innej miejscowości i też te kilka dni nie robią na niej żadnego negatywnego wrażenia. Zawsze wraca zadowolona. Ostatnio spędziła z nim tydzień bo oboje musielismy pracowac i była przeszczesliwa.
Ada3610
Mój Syn został trzy razy u moich rodziców (wesela mieliśmy) i za każdym razem przesadzili. Robią mi chyba na złość i są nie odpowiedzialni. Karmią go żelkami i cukierkami, dają smakową wodę do picia.
U teściów został raz na cały dzień i było o.k., nawet woli do nich jeźdźić niż do moich rodziców. Często spędzamy czas na wsi u jednych bądź drugich rodziców.
MamaMateuszka
Jednych dziadków mamy na miejscu a do drugich uwielbia jezdzić. Zostaje czasami albo córka od mojego brata przyjeżdża do nas. Jednak jak mieliśmy remont i bardzo się kurzyło to jak go wywiozłam na tydzień to 2noce ostatnie musiałm tam z nim spać bo już mu się tęskniło.
lola86
Mała została raz jak miała 5 miesięcy na dzień i pół nocy .Bo tak wróciliśmy z wesela I mieliśmy wycieczkę do szpitala . Więc więcej nie została .
lola86
@Zapomniałam dodać że został z teściową
tlolek
Syn pierwszą nockę poza domem miał w swoje 4 urodziny.Po spędzonym całym dniu z dziadkami (moimi Rodzicami) oświadczył że chce u nich zostać na noc. Od tamtej pory raz na jakiś czas jeździ do nich na weekendy.

W zeszłym miesiącu nawet został na noc u swojej Prababci bo tak chciał. A jaką radoche Prababcia miała :))

Córka jeszcze nie miała swojej pierwszej nocy poza domem. Jak to moi Rodzice twierdzą jest jeszcze za malutka (2l) i boją się ją zabrać do siebie- może kiedyś...

Do Teściów dzieciaki chodzą jedynie w ciągu dnia. Cóż to za przygoda by była zostać u nich na noc jak Rodzice piętro wyżej są.
czekoladka22
moją córcię zostawiłam u mojej babci jak jechałam rodzić niestety nie miałam z kim jej zostawić ale podobno strasznie płakała teraz zostaje u cioci spać ale u mojej babci nie ewentualnie na dole ( piętro niżej ) u swojej babci mojej teściowej :] ale to raz na jakiś czas albo babcia przychodzi do góry pilnować prędzej zostawiamy dzieci jak już śpią żeby nie miała za dużo roboty i tylko jak sie przebudzą w nocy to im dała pić :]
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.