Menu

czym czyscicie muszle klozetowa?

chodzi mi o to ze ilekroc wyczyszcze muszle klozetowa to odkazona jest i dopoki w srodku jest wc-kaczka to ma ladny zapach, ale gdy tylko spuscimy wode mam wrazenie ze poprostu smierdzi moczem ze srodka-wode spuszczamy po kazdym uzyciu wc. nie wiem juz jakich srodkow uzywac by sie tego pozbyc bo przeszkadza mi okropnie.

Nena
 965  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Dom i Ogród muszla klozetowa czym czyscic

Odpowiedzi

smerrfetka
Kupiłam sobie taki dozownik w żelu..Nie wiem jak sie to nazywa...Tuba z żelem wyciskasz na muszlę z boku i taki kwiatek się robi.......Pachnie ładnie i bardzo długo sie utrzymuje,a po za tym codziennie wieczorem zalewam toaletę chlorem czy innym płynem...I działa sobie w nocy,albo są takie tabletki wrzucam....
lola86
duck co proponuje @Oliwusia jest dobry . Miałam jeszcze kret do spłukiwania ale już nie mogę tego nigdzie znaleźć , wkładało się go do spłuczki . I spłukiwała się magiczna woda (niebieska) jak to mówi moja mała
Nena
Atena wc jest czyste tylko ten zapach okropny.
Chivas nie jest to zapach rur czy sciekow ale mocz. Nie wiem moze przewrazliwiona jestem przez ciążę bo mój pan nie czuje. Kupię ta kaczuche bo u nas też jest. i na jak długo starcza taki krążek?
Nena
Dzięki. Znaczy jedno opakowanie na miesiac wystarczy.ok. Jutro jadę na zakupy to sie zaopatrze.
Nena
Dzięki. Znaczy jedno opakowanie na miesiac wystarczy.ok. Jutro jadę na zakupy to sie zaopatrze.
Nena
Hmmm nie słyszałam o zapalce, a dodatkowo u nas nikt nie pali.Sprobuje z tym duck- u nas pato bo domestos to nieznana rzecz w tym kraju.
MaLaCzarna
domestos , cilit bang i kostka bref
mateuszowa
Ja stosuje Domestos Zero Kamienia do czyszczenia muszli i ten żel co dziewczyny proponują żeby ładnie pachnialo.Jest ok.
amalka
Tylko TYTAN (kciuki) Jak dla mnie nie do pobicia. Usuwa kamień, osady, rdzę... no i nie "wali" chlorem (zapach ma w sumie przyjemny) Do tego "cośtam" zapachowego i jest wszystko jak należy (grins)
Kasia1978
u nas też TYTAN
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.