Menu

Czym najchętnie zajmujesz się, gdy masz trochę czasu wyłącznie dla siebie?

W natłoku codziennych obowiązków i zdarzeń często niełatwo znaleźć chwilę, w której można poświęcić się wyłącznie sobie, oddać ulubionej czynności, hobby lub po prostu poleniuchować. Takie "momenty wytchnienia" dodają energii i zazwyczaj skutecznie poprawiają samopoczucie. Zależnie od upodobań i zainteresowań, czas dla siebie można spędzać na wiele różnych sposobów. A co Tobie sprawia w takich chwilach największą przyjemność? Czym najchętnie zajmujesz się, gdy masz trochę czasu wyłącznie dla siebie?

NetMamaTeam Team
 554  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport czas wolny

Odpowiedzi

katarynka3311
Trochę czasu wolnego potrzebne jest każdemu. Ja oglądam wtedy filmy, czytam książki, ostatnio znowu jeżdżę konno, co mnie niesamowicie cieszy(kwiatek)
oli28
Codziennie znajduję chwilkę dla siebie wtedy czytam,biegam,nadrabiam zaległości kinowe,chodzę z psami na długie spacery to mnie relaksuje
amalka
Zależy na co mam ochotę. Przecież to nie jest tak, że mam wolną chwilę, więc rzucam się na książki, telewizor, MP3, piekarnik, komputer... To "wolna chwila", zatem wykorzystuję ją maksymalnie i "po mojemu".
irekzboralski
Czytam..czytam..czytam...a ostatnio "produkuję "pisanki i wianki...
clyde22
Jak wyżej u Amalki, zależnie na co w danej wolnej chwili jest ochota. Może to być dłubanie na rabacie, rower, TV, kawa kawusia, zrobienie czegoś pożytecznego dla domu lub uwolnienie żubra z lodówki... Ile wolnych chwil, tyle rozwiązań...
adaPG
ostatnio moim hobby jest spanie więc kiedy tylko mogę ,odpływam.jednak mam nadzieję,że z okazji wiosny nabiore więcej werwy i będę w czasie wolnym robić coś bardziej intersującego(grins)(grins)(grins)
Beatka9316
Ostatnio nie mam czasu za bardzo dla siebie... Mamy ciężki okres w życiu z mężem eh :(
Nie chodzi o to, że mamy kryzys czy coś takiego tylko mąż ma jedną operację za drugą i coraz gorzej to znosi. Więc wszystko jest na mojej głowie ale wiem, że muszę to jakoś wytrzymać.
Ale jeśli już znajdę czas dla siebie to czytam, robię sobie sama w domu mini spa :) to mnie bardzo odpręża :)
Kumaja
Ja nie mam dużo czasu dla siebie, poza tym to rzecz względna. Nie jestem "samotną wyspą" i "czas dla siebie" przeznaczam /wow :P/ dla innych bądź inni mi go poświęcają. Chyba tylko toaletę, czytanie i nadrabianie zaległości w kontaktach ze znajomymi robię sama...no, prawie sama :D
btw, lubię swoje towarzystwo i rzadko się nudzę, jeżeli mam chwilę, cieszy mnie nawet oglądanie muchy na suficie :P
kama86
Mam tak samo jak @amalka(kwiatek)
jagoda30
Zależy jaka jest ta "chwila".Jeśli faktycznie chwilka to ptrafię leżeć i gapić się w sufit.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.