Menu

Czyściki RAYPATH

Czy któraś z Was korzysta z tych czyścików??? Czy rzeczywiście są one takie niezawodne??? Moja mama właśnie sobie to kupiła, facet wszystko ładnie prezentował no i nieźle mu to poszło ale się zastanawiam czy rzeczywiście są one takie super...

koza54
 2506  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dom i Ogród sprzątanie

Odpowiedzi

mamapati
ja mam
po 1,5 roku urzywam do mycia podłogi i do kurzu:P
a reszte troche rzadziej. i ja ich tak naprawde niechciałam-moj sie zapatrzył jak pan ładnie czyscił i kupił. uwarzam ze sa za drogie(1900(krejzolka) )
koza54
ja nawet nie wiem ile kosztują, ale wiem, że rata miesięczna to 80 zł z groszem.
koza54
no cena niezła (wow)
Nicoletta
my mamy.. większość z kompletu
tzn do podłogi białą,kremową,różową (duże)
małe też mamy, zieloną,niebieską
najczęściej (już parę lat!) używamy białą do podłogi, różową połyskującą do podłogi w ogóle.. małe (białą,zieloną) używamy do mycia np. okien (beż żadnych detergentów) - to samo z podłogą oczywiście...
do kąpieli mamy no i do tego kij (czy jak go nazwać :D) i to do ściągania wody z okien ..
powiem tak .. cena jest okrutna,ale jak wspomniałam wyżej podłogi już parę lat myjemy jedną i tą samą (grins)
Nicoletta
nie pamiętam co prezentują na pokazach jednak w porównaniu do jakiś tam zwykłych z targu za 5zł są napewno dobre,ale możliwe że na rynku są lepsze a tańsze (kciuki)
Nicoletta
jeśli już mama kupiła to w sumie po ptokach,ale gdybym miała wybierać te najlepsze z nich to białe, (kremowe używamy rzadziej), różowych praktycznie w ogóle, nie raz kurz nią przetrę (grins)
no i do okna przydaje się zielona i kij od podłogi ..
koza54
no kupiła niby cały pakiet, bez samochodowego. właśnie się jej pytałam ile całość kosztuje to 1500zł (wow)
beata87
Ja się zastanawiam na ich kupieniem ale z allegro są o połowę tańsze, ale boje się że mogą być gorszej jakości ,
betty
gdyby same mi pucowały podłogę to na pewno bym je kupiła(grins) ,a tak skoro to robię sama to wolę zwykłe ściereczki a nie za 1500 zł(krejzolka) no cena powala(krejzolka)
Kubusiowa
dziewczyny ja za taką kasę mogę robić za najlepszy czyścik jaki w życiu miałyście(smiech) czekam na propozycje (smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
lwica
Miałam taki pokaz tych ścierek w domu, ale wiem , że jest to zwykły chwyt i nie dałam się naciągnąć, nie widziałam różnicy po sprzątaniu tymi ścierkami , a moimi, które do tej pory używam, ścierki z mikrowłókien można dostać w każdym sklepie(nawet Biedronce) , a cena o 1000 razy niższa.I zawsze można zrezygnować z pochopnie zakupionego towaru, mamy do tego prawo przez 10 dni, o czym sprzedający nas nie informują.W życiu nie dałabym za ścierki 1500-2000 zł.
koza54
lwica, dobrze wiedzieć, będę musiała mame poinformować, że wrazie co do 10 dni będzie mogła zje zwrócić. (awve)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.