Menu

Czytanie dzieciom

Czytacie swoim dzieciom? Jak często? Codziennie? I jak długo?! Bardzo jestem ciekawa jak to wygląda w praktyce.

Ju25lka
 690  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

czytanie dziecko

Odpowiedzi

monjuk
Nie czytam codziennie, bo czasami mały zwyczajnie zasypia w momencie, więc nie będę go męczyć dodatkowo bajką. Czasami uda się nam coś poczytać w ciągu dnia. Staram się jak najcześciej, ale z tą praktyka to jest różnie.
ania77
Od czasu do czasu probuje czytac Dominikowi. Ale konczy sie zawsze na tym, ze on probuje caly czas przekladac na nastepna strone, a ja nawet nie mam polowy przeczytanej. No wiec ogladamy sobie obrazki i ja szybko opowiadam co na nich jest. ;-)
renatka
Mój synek ma 19 m-cy i jak mu czytam to podobnie jakDominik ani77 mam tak szybko przekładane kartki że nie nadążam z czytaniem .Ale często Adrianek sam przeglada swoje książeczki i patrzy na obrazki.
kasia13_archiwum
Dla Fatimy staram sie czytac codziennie. Yasmina natomiast jest bardzo przy tym niecierpliwa, wiec zamiast czytac bardziej opowiadam. No bo jak za dlugo trwa to ona mi przeklada juz na nastepna strone... ;)
magdalech
mój synek jest jeszcze malutki, ale córka gdy była mała, zawsze jej czytałam-dubbingowałam postacie z bajek,co bardzo jej się podobało, obowiązkowo na dobranoc i czasem dodatkowo w ciągu dnia
zaczęłam czytać jak miała około półtora roku, nie ważne że sporo nie rozumiała,ale to był taki nasz rytuał na dobranoc
kasia13_archiwum
@magdalech... moje dziewczynki tez bardzo lubila dubingowanie.
annnna01
myślę że czytanie dziecku conajmnie 2-3 razy w tyg pomaga mu roziwjać wyobraźnie i działa pozytywnie:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.