Menu

czyżby "wyszło szydło z worka"

http://wiadomosci.onet.pl/2086129,12,nowa_grypa_spiskiem_padl_apel_o_wszczecie_dochodzenia,item.html

JUSTYNA300511
 661  18

Znajdź pytania na ten sam temat:

oszustwo grypa

Odpowiedzi

Mandarinios
urwało link
JUSTYNA300511
http://wiadomosci.onet.pl/2086129,12,nowa_grypa_spiskiem_padl_apel_o_wszczecie_dochodzenia,item.html
Mandarinios
podziel przez 'enter' albo przez infobot.pl
JUSTYNA300511
kurde nie wiem czemu sie ucina
sweetnessa27
LINK JEST DOBRY
JUSTYNA300511
http://wiadomosci.onet.pl/2086129,12
,nowa_grypa_spiskiem_padl_apel_
o_wszczecie_dochodzenia,item.html
corcia
ja weszłam bez problemu
Mandarinios
http://wiadomosci.onet.pl/2086129,12
sweetnessa27
Ja również bez problemu...
Mandarinios
o tym, że WHO jest skorumpowana słyszałam, kiedyś w programie o Iluminatach,,, nic mnie już nie zdziwi, a tym bardziej utwierdza w tym co mówili.....
Nicoletta
niech ktoś skróci link w infobot-cie !
JUSTYNA300511
dla tych co nie mogą otworzyć linku

Pojawiające się w zachodnich mediach informacje o korupcyjnym spisku między Światową Organizacją Zdrowia a farmaceutycznymi gigantami, koniecznie trzeba sprawdzić. Jeśli oskarżenia się potwierdzą, Rosja może zawiesić swój udział w pracach organizacji – poinformował Igor Barinow członek komisji zdrowia w Rosyjskiej Dumie.
Nowa grypa to farsa? Sensacyjne wyniki śledztwa - przeczytaj więcej

Barinow wezwał Władimira Starodubowa rosyjskiego przedstawiciela przy WHO, do wszczęcia dochodzenia - Nikt nie wątpi w zasługi WHO w zwalczaniu malarii, ospy, czy HIV w XX wieku. Teraz jednak trzeba wyjaśnić, czy sama organizacja nie jest zarażona wirusem korupcji - powiedział Barinow.

Polityk uważa, że Rosja nie może pozostawić bez reakcji oskarżeń pod adresem WHO. – Istnieją poważne oskarżenia o korupcję w łonie Światowej Organizacji Zdrowia. Koniecznie musimy przeprowadzić międzynarodowe dochodzenie. Jeśli informacje potwierdzą się, będziemy zastanowimy się nad zawieszeniem swojego członkostwa w WHO.

Według danych polityka, Rosja na walkę z nową grypą wydała już 4 miliardy rubli. Te pieniądze mogły zostać wydane na bardziej palące potrzeby.

W sprawie korupcji w WHO wypowiedział się także rosyjski federalny główny inspektor sanitarny Giennadij Oniszczenko, który stwierdził, że jedna z poważanych organizacji międzynarodowych, od momentu pojawienia się wirusa nowej grypy, wspiera tylko jeden preparat (Tamiflu) w walce przeciwko grypie.
Nicoletta
przy każdym linku wyskakuje mi

Not Found
The requested URL /wiadomosci3/12 was not found on this server.

co jest..
Nicoletta
dzieki (kwiatek)
Paulinka1701
Dla mnie to od początku jedna wielka farsa...grypa jest ale nie jest ona tak groźna jak ja malują ...dwa to więcej ludzi umiera na grypę zwykła ostatnio wkleiłam artykuł o tym i były dane statystyczne na ten temat ...Firmy farmaceutyczne chcą zarobić jak ? Promując Taniflu między innymi i sprzedając szczepionki wcale nie takie tani jak się policzy w milionach sztuk ...A tak na marginesie nie zdziwiłabym się jakby ta grypę ktoś celowo wypuścił ...bo ona pojawiła się nagle oraz nagle stała się zagrożeniem i to poważnym czy to nie dziwne ??
Paulinka1701
Na dodatek szczepionka pojawiła się tak szybko ...bez poważnych kilkumiesięcznych testów ...pamiętacie ptasia grype ? Na nią szczepionki za szybko nie było ...
Achcha
no sorry ale jeśli największy producent szczepionki starał sie o patent dla niej w sierpniu 2008 to mówi to samo za siebie...(zlosc)(zlosc)(zlosc)
Paulinka1701
Achcha dokładnie ...zresztą ta grypa w USA wystąpiła już w 70 latach ...i zrobili tam masowe szczepienia oczywiście z przymusu to pare osób zmarło i zaprzestali ...teraz tez pare osob na świecie już zamrło od szczepionki co prawda jakieś powikłania mieli ale (zlosc)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.