Menu

Dajesz się czasem namówić do udziału w ankietach?

Internetowe, telefoniczne, pocztowe, panelowe... Ich rodzaje można by jeszcze długo wymieniać, a mowa tu o ankietach i sondażach. Czasem są przyjemne lub przynajmniej znośne, innym razem zwyczajnie irytujące. Dajesz się czasem namówić do udziału w ankietach? Jeśli tak - w jakich najczęściej? Masz jakiś sposób na to, aby skutecznie poradzić sobie z natarczywym ankieterem?

NetMamaTeam Team
 477  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport sondaż ankieta

Odpowiedzi

smerrfetka
Czasami tak,ale bardzo rzadko.Nie dzwonią,a jak pukają do drzwi nie otwieram,bo jak sama jestem nigdy nie otwieram.:-)Czasami na internecie podczas czytania artykułu wyskoczy mi "czy chcesz wziąć udział w ankiecie??" to czasami z nudów odpowiadam.Raz było coś o radiu,a drugim razem na temat zakupów......
Runka
czasem biore udzial w ankiecie ale tylko gdy ankieter osobiscie ze mna rozmawia, np w centrum handlowym czy na ulicy... sama kiedys pracowalam przy ankietach i wiem jak ludzie nie chetnie podchodza do roznego typu ankiet wiec bardziej z litosci/dobrego serca nad tym studentem dam sie "wyankietowac" ;)... w innych nie biore udzialu choc raz wzielam udzial w ankiecie dola GUS-u a oni w zamian daja czekoladki :)
mateuszowa
Ogólnie nie biorę udziału w takich ankietach,jakąkolwiek drogą by sie miały odbywac.
Jednakże jestem zalogowana na jednej stronce,gdzie przychodzi do mnie co jakiś czas ankieta,którą muszę wypełnic.Mam za to naliczane punkty,które mogę później wymienic na nagrodę wybraną przez siebie.
LaMandragora
Nie.
karolincia
internetowe czasem wypełniam z ankieterami rozmawiać mi sie nie chce
jola8443
czasami tak
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.