Menu

dalszy ciąg pytania o wagę...

któraś z was pytała ile mały ma cm więc odpowiadam -75, pisałyście też że jak zacznie raczkować to zgubi i że teraz przestanie nabierać na masie ale tu właśnie jest tak że on już prawie chodzi raczkuje od bodajże 5-6miesiąca i wtedy na chwilę przestał tak mocno przybierać ale ostatnio mi się wydaje że znowu dosyć dużo mu przyszło, na pewno w ciągu ostatnich 3 tygodni przybrał jakieś 0,5kg i wydaje mi się że leci dalej.. ja uważam że jest śliczny i że może jest okrągły ale wiecie jak to mama nie zawsze jest obiektywna... może powinnam iść do ośrodka go zważyć i lekarza spytać czy jest ok?

Kubusiowa
 513  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie waga dziecka

Odpowiedzi

tlolek
wiesz co teraz zerknęłam w karte Kuby i w 9mż ważył 10,5kg przy wzroście 80cm i lekarka nic nam nie mówiła że jest gruby. a teraz jak ma ponad 21mcy waży 13kg jedynie na buzi jest pucuś a jak go rozbieram do kąpieli to żeberka widać (ale na miejscu nie usiedzi ciężko żeby obiad zjadł nieganiając go po domu)
myszka838383
mój Adaś ważył ponad 8 kg jak miał 5 miesięcy..był okrąglutki :) Zaczął biegać i wszystko się zmieniło. Na bilansie 2-latka ważył 11,5 a teraz ma 3 lata i waży 14 kg (kwiatek)
tlolek
a poza tym to też zależy od temperamentu dziecka czy jest ruchliwe
Kubusiowa
mały K jest baardzo ruchliwy jest po prostu wszędzie i to jest też jeden z powodów dla którego mnie ta sprawa zastanawia
monique82
mój synus ma teraz 6,5 miesiaca i wazy 8500 przy wzroscie 74cm wg lekarki wszystko jest ok ale czesto słysze ale ma pychy:-)
Anciacia
Mozna gdybac, ale uspokoisz sie dopiero jak zapytasz lekarke.
mala21
Kacperek mając 8 miesiecy ważył 13 kilo przy 80 cm wzrostu, teraz ma 14 miesiecy i 16 kg
mala21
Kacperek mając 8 miesiecy ważył 13 kilo przy 80 cm wzrostu, teraz ma 14 miesiecy i 16 kg
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.