Menu

dania ze słoiczków lepsze?

Dziewczyny jak myślicie czy te słoiczki dla dzieci są naprawdę takie dobre tzn.zdrowe i ekologiczne?Właśnie rozszerzam dietę synkowi i na razie daję mu słoiczki bo są tam akurat takie małe ilości jak na początek.Oczywiście mogłabym mu sama gotowac i tak się zastanawiam czy słoiczki rzeczywiście są lepsze bo czy w dzisiejszych czasach coś może byc naprawdę ekologiczne?Czy te warzywa i owoce naprawdę są takie sprawdzone?

renata29
 1250  46

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie dieta dzieci

Odpowiedzi

sweetnessa27
Pediatrzy polecają dawać dzieciom do roku słoiczki.Ja osobiście uważam że są dobre.Ja swoją córkę karmiłam słoiczkami od 5 miesiąca do 9 miesiąca jakoś.Teraz jej gotuję już.
emiliab
Nie wiem czy są lepsze czy gorsze. Ja słoiczki podawałam tylko na początku ok miesiąca, aby synek posmakował stałych pokarmów i przekonać się czy może nie ma uczulenia na coś. Potem gotowałam sama.
AniaSCh
Podzielam twoje obawy bo akurat wiem cos na temat "tych ekologicznych warzywek" moje dziewczynki nie dostały nawet jednego dania ze słoiczka(nigdy)(nigdy)(nigdy)
JUSTYLKA
słoiczki podawałam...nie gotowałam sama
bobasekm
Ja podobnie jak AniaSCh uważam, że te "ekologiczne warzywka" to... strach pomyśleć.
Ja gotuję i daje to co i my jemy, fakt, zupki są mniej doprawione niż wczesniej,a le wszystkim nam to wyjdzie na zdrowie, a soczki robię sama i córcia wcina aż miło :)
sweetnessa27
@AniaSch to może się z nami podziel o czym wiesz!
sweetnessa27
A mo9że prowadzisz jakieś badania nad nimi???To ja poproszę ekspertyzę!
renata29
AniaSCh a co wiesz na ich temat?podziel się z nami
krasna1
moja dostaje i będzie tak do pierwszego roku dziecka,
AniaSCh
Proszę bardzo sweetnessa; moi znajomi zajmuja sie uprawą warzyw na tzw ekoligiczne produkty, a sami sieją sobie kawałeczek oddzielnego warzywka - chyba nie muszę więcej tłumaczyć dlaczego(zla)(zla) . Nie dajcie się zwabić reklamom(zlosc)
BRAWO bobasekm(klaszcze)
sweetnessa27
Była tu już jedna co siała propagandę na temat słoiczków!!! A poza tym widzę że nie znasz się dobrze na słoiczkach!!!! Nie wszystkie są z ekologicznych upraw.Tylko te co są oznaczone bio czy coś tam.
JUSTYLKA
ja nie mam ogródka z ekologicznymi warzywkami a na rynku warzywa sypane hurtem że to aż widać...dlatego uważam że w naszym przypadku samodzielne gotowanie wcale nie będzie zdrowsze niz to sprawdzone ze sloiczkaów ..przeciez one maja atesty ,są przebadane i kontrolowane...więc nie przesadzajmy
renata29
no dobra dziewczyny a jak gotujecie same to z takich naprawdę ekologicznych warzyw czy z takich jakie kupicie i czy kupowane są lepsze niż te w słoiczkach?
JUSTYLKA
degi(klaszcze)
sweetnessa27
DO TERAZ GOTOWAŁAM ZE SWOJEGO OGRÓDKA,ALE TERAZ NADCHODZI ZIMA I BĘDĘ MUSIAŁA KUPOWAĆ(pout)(pout)(pout) NA PEWNO NIE RAZ PRZEWINĄ SIĘ U NAS JESZCZE SŁOICZKI.NO ALE MOJA MAŁA MA ZARAZ ROK TAK WIĘC JUŻ DUŻO JE.
sweetnessa27
Sorrki za duże litery.włączył mi się caps lock.


Otóż to @degi.Ja też jakbym nie była w temacie to bym uwierzyła...ale interesuję się tym trochę...
AniaSCh
ja nie sieję propagandy tylko wyrażam swoje zdanie, a warzywa i owoce hoduję sama i nie musicie stroszyc piórek jak macie inne zdanie
sweetnessa27
Inne zdanie? no sorry ale my brzydzimy się obłudą!
AniaSCh
Ja nie szukam zaczepek bo to żałosne a ja się brzydzę obiadkiem dla dziecka który na półce sklepowej może stać dwa lata
sweetnessa27
A ja akurat kupuję je w takim miejscu gdzie to szybko idzie i non stop jest nowa dostawa.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.