Menu

Decydujesz czasem o wyborze ubrań dla swojego partnera?

Wiele kobiet na pewno zgodzi się z opinią, że nie każdy mężczyzna jest urodzoną ikoną stylu. Dodatkowo sytuację komplikuje fakt, że niejeden pan zwyczajnie nie lubi kupować ubrań. Podczas gdy niektóre kobiety akceptują taki stan rzeczy, inne mniej lub bardziej aktywnie wspierają swoich partnerów w dobieraniu garderoby kupując im odzież osobiście. A jak to jest w Twoim przypadku? Kupujesz czasem ubrania swojemu partnerowi?

NetMamaTeam Team
 456  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Partnerstwo i Rodzina ubrania męskie

Odpowiedzi

oli28
Mąż kupuję sobie sam ubrania to on w nich chodzi nie ja,to on ma się w nich dobrze czuć.Na szczęście ma dobry gust i uwielbiam jego styl ubierania
amalka
Gdy się poznaliśmy, mój małżonek nosił tylko i wyłącznie dresy. Masę miał też bluz ale niestety większość barwy zgniło- zielonej. Stopniowo wzbogacałam jego garderobę o dżinsy, swetry (uwierzycie, że nie miał ani jednego?), koszulki w rozmaitych barwach (z naciskiem na niebieski, w którym Piotrka uwielbiam), koszule "nieoficjalne"... Zawsze trafiałam i trafiam w mężowy gust. Do tej pory to ja kupuję ubrania swojemu mężczyźnie. Nawet buty mi się zdarzało. On szczerze zakupów nie znosi. Jedynie kurtki nabywamy wspólnie. Mąż jest strasznie "wydziwiaty":i tu mu kieszonka nie pasuje, tu guziczek... W każdym bądź razie- cieszę się, że się tych dresów pozbyłam.
Beatka9316
Mój D nie lubi zakupów... Ale jak idziemy już coś kupić do urania zawsze chodzimy razem. Nigdy nie kupuje mu nic sama bo mimo, że jestem prawie pewna, że będzie mu się to podobało to jednak wolę, żeby sam zobaczył i ocenił w końcu to on w tych chodzi i on musi się dobrze w tym czuć. Ale nie zaprzeczam, że na zakupach to ja czasem pokazuje mu pewne rzeczy ale do niego należy ostateczna decyzja zakupu.
renata29
Bardzo często.Zwłaszcza swetry wyszukuję takie akurat :)
iwus198920
tak kupuję mu. Mój mąż pracuję od pon do soboty więc nie ma kiedy ale jeżeli już ma wolne to razem jedziemy na zakupy
czekoladka22
kupuję czasem a czasem on sam sobie zależy od czasu :]
Gsiaczek
Jak jestem na zakupach i zobaczę coś ciekawego to kupię, ale to mąż się ubiera sam, musi się czuć w tym co nosi wygodnie i dobrze. Na szczęście uwielbiam jego styl i klasykę więc nie muszę się martwić, że kupi coś co mi się nie spodoba :)
kama86
Ubrania przewaznie kupuje ja.
Choc uwielbiam chodzic razem z mezem na zakupy.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.