Menu

Dekoloryzacja

Czy któraś z was miała może robiony taki zabieg? Ewentualnie ktoś znajomy? Jak to wyszło? Z jakiego koloru schodziłyście? Czy bardzo to osłabiło włosy? Będę wdzięczna za opinie (kwiatek)

MamaMaya
 477  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Zdrowie włosy farbowanie zdejmowanie k

Odpowiedzi

xkasiulax
nie wiem,...ale sama kiedyś chciałam kupić sobie ten płyn na allegro...przeczytałam trochę opini i jednak się nie zdecydowałam,bardzo niszczy i osłabia włosy.nie wiem jak u fryzjera,ale sama bym nie zaryzykowała
izkalepszy
Z tego co kojarzę masz krótkie włosy,więc nie powinno być problemu z dekoloryzacją,gorzej jest na długich bo jest tam więcej warstw farby i wychodzi od skóry jaśniej a na końcach ciemniej.I tak odbarwione włosy trzeba potem zafarbować na wyjściowy kolor bo wychodzą przeważnie żółte,pomarańczowe.Ja miałam rozjaśniane z czarnych,długich włosów, drobnymi pasemkami stopniowo trwało 9 miesięcy zanim zmieniłam się w platynową blondynkę
korek221
ja miałam zdejmowany rudy kolorek bo mojemu małżowi zamarzyła się blondi - kupiłam dekoloryzator i rudy kolor zszedł ale za to włosy tak mi zniszczyło, że jak umyłam głowę to miałam wrażenie ,jakby były w dotyku jak mokra wata... bleee... nigdy więcej - może gdybym poszła do fryzjera byłoby lepiej?
MamaMaya
no ja oczywiscie tylko u fryzjera zdecydowala bym sie na cos takiego w domu nigdy - bała bym sie ze stanę się łysa (smiech) ale i tak trzeba by być pewnym że fryzjer faktycznie wie co robi a u mnie w mieście ciężko o dobrego fryzjera (pout)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.