Menu

Dekoracje bożonarodzeniowe w listopadzie - jesteś za czy przeciw?

Drogie NetMamy, już niemal standardem stało się, że dekoracje świąteczne pojawiają się w sklepach i na ulicach w listopadzie, a niekiedy nawet już w październiku. Jedni to lubią, inni krytykują, ale już chyba wszyscy przyzwyczailiśmy się do tego. A co Ty sądzisz o tym, że atmosfera Bożego Narodzenia serwowana jest nam już czasem nawet na kilka tygodni przed Wigilią? Zwolennicy twierdzą, że dzięki temu radość ze świąt trwa jeszcze dłużej. Przeciwnicy natomiast, że prowadzi to do banalizacji i komercjalizacji tych świąt. A jakie jest Twoje zdanie na ten temat?

Ania
 773  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

dekoracje święta

Odpowiedzi

ewelka123
wg mnie to stanowczo za wczesnie i niszczy caly urok swiat...
amalka
A mi tam wszystko jedno :) Uwielbiam ozdoby świąteczne (z wyjątkiem choinki stojącej w strategicznym miejscu i utrudniającej mi dostęp do szafy), błyszczące wszystkimi barwami wystawy sklepowe, wieczorne spacery... Jak dla mnie światełka i bombki mogą sobie wisieć cały rok :)
Majaaaaaa0000
Dla mnie ciut za wczesnie pozniej nie czuje sie w grudniu tej magi swiat!
renata29
Nie lubię tego.
Beatka2010
Jestem przeciwna!
daryjka87poznan
Za wczesnie zdecydowanie.
ada410
Oczywiście że za wcześnie...
Kordelia
Mnie to nie przeszkadza i już przyzwyczaiłam się, chociaż uważam, że to zdecydowanie za wcześnie.
234olenka
jak dla mnie za wcześnie!
Barbra
Ja też uważam, że to za wcześnie! Przez to do świąt dekoracje już nam się znudzą i brakuje takiego niezwykłego nastroju...
kaswyrzyk
Do bardzo bliskiej rodzinie jeżdżę osobiście natomiast do dalszej (której nie ma w moim miejscu zamieszkania) dzwonię, a do znajomych wysyłam sms-y.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.