Menu

Delikatny temat w sprawach łózkowych ;)

Witam :) Sprawa jest dość delikatna, ale mam nadzieję, że pomożecie... Mój mąż wyjechał do pracy za granicę, generalnie nie ma go dopiero 10dni a ja mam wrażenie jakby go już kilka miesięcy nie było.. Wiadomo, bardzo za sobą tesknimy i to nie tylko emocjonalnie.. Wraca za tydzień no i tak już sobie zaplanowaliśmy weekend, a mianowicie, jako, że warunków w mieszkaniu do ekscesów intymnych nie mamy, to zarezerwowaliśmy pokój w hotelu na całą noc.. Mój mąż chce tę noc wykorzystać jak najintensywniej ale z życia wiemy, że po takich dłuższych nieobecnościach to po prostu jest moment i po wszystkim, a mój mąż baardzo chce aby te chwile były "superekstraniedoopisania" :) no i uparł się na jakieś wspomaganie, ażeby całą noc dać radę... Czy jesteście w stanie coś polecić, doradzić w tej kwestii. Może macie jakieś doświadczenia z cudownymi środkami przełużającymi chęci w nieskończoność? no i żeby go nie zabiło przy okazji, bo żal by było takiego fajnego faceta ;)

Panterka
 349  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Partnerstwo i Rodzina sex

Odpowiedzi

Bestyjka
Nie możecie z 2 razy? (kciuki) za drugim razem będzie lepiej(prezent)
lola86
Sex więcej niż raz dla mnie jest ok , i nie trzeba się niczym truć
Beatka9316
Dokładnie tak jak piszą dziewczyny może dobrym rozwiązaniem będzie dwa razy za jedną noc a ten drugi raz już na pewno będzie lepszy i dłuższy a przy tym nie trzeba się niczym truć i martwić się o przeżycie męża :D
Jak dla mnie lepszą opcją jest dwa razy niż jakieś wspomaganie :) !
Panterka
Sęk w tym, że mój mąż się uparł, że tak mu mnie brakuje i on chce caałą noc, nie chce raz czy dwa... Chce dłuuugo i więcej razy :P Zabawki mamy.. Generalnie plan jest taki, że mam fajny kostium (pokojówki :P), no a wiemy oboje jak to na niego działa... My na codzień staramy się mieć urozmaicone zycie miłosne, często się zdarza, że kochamy się dłuugo, lub kilka razy.. No ale po tak długim czasie (to będzie trzy tygodnie) on się po prostu boi, że nie wytrzyma :) A baardzo chce podołać.. Tak na codzień to jest do spełnienia, ale po długim czasie nieobecności, wiem, że wszystko będzie szybko.. Drugi raz będzie dłuższy, ale prawdopodobnie i tak dla niego za krótki..
Beatka9316
Dokładnie puki nie musi to niech tego świństwa nie bierze.. ! Wybij mi to z głowy raz a porządnie jak będzie trzeba kiedyś, kiedyś to wtedy będzie korzystał z magicznych tableteczek jak na razie chyba nic u niego nie zawodzi to po jakiego czorta ma się truć.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.