Menu

Dentysta

Słuchajcie muszę iść do dentysty wyrwać dwie ósemki, ale panicznie się boję – leczenia się boję a co dopiero wyrywania. Można dwie górne ósemki wyrwać za jednym razem pod narkozą?

lilique
 949  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

wyrywanie zęby dentysta

Odpowiedzi

marcela
a gdzie mieszkass moze polece Ci mojego:):):)
avialle
no to świetnie...ja muszę usunąć 4 ósemki bo już mi się zęby nie mieszczą i zaczynają włazić jedne na drugie. A te opinie nie są zbyt optymistyczne..
krasna1
gochasta właśnie usuwa ósemki to spytaj się jej bo jest na świeżo poinformowana,ja jeszcze mam wszystkie.
artanis
8 wyrywnych nie miałam - ale Agnieszka J - migdałki tak... nie było aż tak strasznie:D
Ja jestem młodziak i głuptak - mam dopiero 1 ósemkę;D
bella
fajnie sobie te zeby wyrywacie! i migdalki. mialam juz wyrwanego zeba i wcale to nie bolalo, ale tak sie boje dentysty, ze na widok gabinetu to bol od razu przechodzi...hahaha
bella
tez bym tak chciala. bo co do jakiegos dentysty nabiore zaufania to mi sie gdzies wyprowadzi. i znow wszystko od nowa. i obojetnie co by mi nie robili to musze miec zastrzyk znieczulajacy. smieszne ale prawdziwe!!!
Agula
Też mam do wyrwania ósemki. Dentysta coś mi tam mówił, które miejsca po wyrwaniu goją się najszybciej i najmniej bolą. Niestety teraz nie pamiętam. Nawet o tym nie myślę bo się boję :) Wiem, że po usunięciu ósemki najlepiej wziąć L4 bo na drugi dzień nie specjalnie się człowiek czuje. Aha podczas wyrywania dentysta aplikuje tylko znieczulenie miejscowe. Niektórzy narzekają, straszą nas że to boli, że jest dziura wielka jak krater wulkanu. Ale to zależy jaki dentysta Ci je osuwa.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.