Menu

dentysta tak czy nie

Czy jesteście zwolennikiem leczeni u dzieci zębów mlecznych ????? . Narażania ich na ból i cierpienie nie potrzebnie ,bo zęby i tak wypadną . Jak to mówi moja teściowa . Czy też wolicie oszczędzić dziecku wizyty u sadysty i poczekać na nowe ząbki ????? Ja osobiście leczę moje małej choć mamy nie ziemska próchnice .Już sam nie wiem z czego a dentystce opadają ręce. Lecz staramy sie z tym walczyć . A mamy wiele przeciwników .

dentysta

lola86
 771  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie dentysta

Odpowiedzi

alinagj1o2
Nie wyobrażam sobie nie leczyć synom zębów .
goskapolak
Tak- po pierwsze zepsute zęby bolą,po drugie śmierdzą i są powodem innych poważniejszych chorób,np zatok dziąseł,gardła a nawet posocznicy.

Są specjalni pedodonci,którzy nie są sadystami i potrafią w miarę bezboleśnie leczyć.Uwierz,moja córka mimo,że ma 10 lat też histeryzuje u dentysty ale odkąd chodzi do pedodonty jest o wiele lepiej.

Leczenie jest potrzebne bo próchnica przechodzi na stałe zęby.
kleo42
leczymy
tlolek
nie chodzę z dzieciakami do dentysty bo nie ma takiej potrzeby ale iż ja jestem maniaczką fotela dentystycznego więc jak tylko pojawi się jakaś mała plamta pewnie pójdziemy zaznajomić się z dentystką.
sque
Pewnie, że leczyć, bo przy nie leczonych mleczakach na zalążki zębów stałych może przenieść się próchnica i wtedy będzie większy problem. U mojej córy jak narazie nic nie musimy robić, bo ma zdrowe ząbki i chodzimy tylko na kontrolne wizyty regularnie co 3 miesiące.
clyde22
U nas póki co mleczaki zdrowe... Ciekawe do kiedy?
Mody jakoś nie chciał pokazać paszczy, gdy jeździł z nami...
karolincia
Ze starszą chodzę profilaktycznie mleczaki ma zdrowe, z młodszym wybieram sie dopiero do dentysty
lola86
Geodzia ja miałam świra i mama na punkcie zębów przemywałam dziąsła. Później myłyśmy je 3 razy dziennie . A od kiedy mieliśmy wypadek i mała uszkodził zęby wbiła je do środka . Pod każdym zębem w górnej szczęce zbiera się ropa i próchnica tak je zżera że dentysta jest w szoku . Ja miałam nie leczone mleczaki bo po co i wiem jak to ból .I jak to ładnie wygląda na zdjęciach chciałam tego uniknąć u mojego dziecka . Ale zobaczymy jak to będzie
MamaMaya
przeciez takie zęby tez bolą! a próchnica może rozprzestrzeniac się na inne zęby a po drugie jak to wygląda?! żal dziecka z takimi ząbkami... my chodzimy do zwyklej pani denstystki (wszyscy w trójke do tej samej) i wystarczy wytłumaczyc dziecku na spokojnie usiąść z nim na fotelu - ale nie przytrzymywać nic na sile i otworzy buzie samo!
renata29
Oczywiście,że leczyć.
daryjka87poznan
Leczyc jak najbardziej. My jestesmy własnie na etapie leczenia zebów mlecznych u córci.
ada410
Jak byłam mała to mama chodziła ze mną do dentysty z każdym mleczakiem. I to samo robię teraz z córcią...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.