Menu

Depilacja /depilator

Zdecydowałam się na depilacje nóg depilatorem . Problem w tym że wrastają mi włosi i boli niemiłosiernie o wyglądzie już nie mówię , Macie jakąś skuteczny preparat żeby tego uniknąć . ???I co robicie żeby zachować nogi dłużej gładkie ??

lola86
 412  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Zdrowie depilacja n

Odpowiedzi

iwus198920
ja także depiluje depilatorem i jest ok nic nie stosuje bo mnie nie boli. Polecam również wosk
lola86
mnie nie chodzi o ból przy depilowaniu tylko jak włoski wrastają pod skórę . Teraz widzę że zjadło mi k a wyrazie włoski
iwus198920
może to wina depilatora nie wiem nie pomogę bo mi nie wrastają spróbuj wosk
jagoda30
mi wrastają,robią się z tego krostki,masakra,zwątpiłam bo nic nie radziło,robiły się zapalenia mieszków włosowych.Na gadkość też nie było rady bo jedne się wyrwały,a inne tylko urwały i odrastały szybciej.Zwątpiłam i zaczęłam golić.
Nena
Lola86 depilacja laserowa lub wosk jak pisały dziewczyny. Wrastajace sie wloski mogą doprowadzić do zapalenia mieszkow włosowych co niestety trzeba leczyć.
ulenka091987
Od kiedy robię peeling raz w tygodniu ( i obowiązkowo dobę przed depilacją) nie mam problemów z wrastającymi włoskami. Do peelingu dodaje korund kosmetyczny dzięki temu lepiej ściera martwy naskórek.
lola86
Myślałam @Eudaimonia że problemu nie będzie bo bikini od lat w ten sposób depiluje i nigdy coś takiego się nie stało . A nogi to porażka .Chyba jestem grubo skórna . W końcu trzeba było się wybrać do lekarza i dostałam maść . No nic albo jednorazówki albo wosk mi zostaje .Bo zanim na laser nazbieram to juz nie będę musiała się depilować , w tym wieku (bojka)(bojka)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.