Menu

Depo-provera

Czy któraś z Was korzystała z tego? A może słyszałyście coś na ten temat? Zastanawiam się poważnie, bo póki co nie planuję więcej dzieci...

artanis
 647  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

hormonalna zastrzyk antykoncepcja alternatywa

Odpowiedzi

ojciec
Z tego co słyszałem, dość ryzykowna zabawa.. nie polecam:)
artanis
@nina83s: ale tak samo w sumie jest po tabletkach, o których trzeba pamiętać. Z tego co widziałam, to ten zastrzyk robi się raz na 3 m-ce, a kosztuje około 42zł - więc cenowo też taniej wychodzi niż yasmin, cilest czy logest, które brałam... Po cilescie i logescie też miałam zawroty głowy, ale przeszło. Myślisz, że bezpiecznie jest spróbować? Bóle ustępują, czy trzeba się męczyć 3 miesiące??
kasia13_archiwum
Slyszalam rozne zdania na ten temat. W tym wiele negatywnych...
paula80
Podłączam się pod pytanie artanis bo też się zastanawiam....
O jakich negatywnych opiniach mówicie?!
artanis
@paula80: pewnie chodzi o to, że z dnia na dzień nie da się tego przerwać. Jedyny minus. Bo jeśli nie spasuje, trzeba się męczyć parę miesięcy...
kasia13_archiwum
Z tego co slyszalam, to nie ma miesiaczki, albo sa nieregularne krwawienia. Poza tym przyrost wagi.
To nie jest moje zdanie, zauwazam, powtarzam tylko opinie kobiet, ktore tego uzywaly. Choc musze przyznac, ze byly rowniez takie, ktore byly z tego, tak jak @nina83s zadowolone.
Na to chyba nie ma reguly.
kasia13_archiwum
Tak dla ciekawosci zadalam to pytanie na niemieckich NetMoms. I wiecie co do tej pory 18 odpowiedzie, z czego 2 pozytywne. Reszta wszystko negatywne doswiadczenia i odradzanie tej metody.
sylwetka84
karmie piersią i wzięłam ten zastrzyk. za 3 tygodnie idę po drugi. nie odczuwam żadnych przykrych dolegliwości. nawet nie przytyłam wręcz odwrotnie waga leci w dół.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.