Menu

dhl

Witajcie mamusie. Zamówiłam łóżko które powinno być u mnie 30.12. Codziennie do nich dzwonie, mąż wziął sobie wolny zeszły tydzień bo czekaliśmy na nie, a oni dziś do mnie dzwonią i mówią że nikt mi tego łóżka nie wniesie bo jest za duże. Czy mają takie prawo? mi się wydaje że powinni je wnieś, za co w końcu im zapłaciłam. Jestem wściekła(zlosc)(zlosc)(zlosc)

Ada3610
 857  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zakupy kurier dhl

Odpowiedzi

rozowa82
kurier nie ma obowiazku wnoszenia łózka jezeli chodzi ci tylko o wniesienie go do mieszkania bądź domu, to juz dobra wola kuriera,musisz sobie skombinowac osoby ktore ci to zrobia, kureir ewntualnie moze pomoc ale to zalezy od niego... chyba dobrze zrozumiałam pyanie(smutna)
rozowa82
aha firmie kurierskiej płąci sie za dowóz a nie za wnoszenie
elleonora
z tego co wiem firmy kurierskie mają obowiązek dostarczenia paczek, ale nie ich wnoszenia do domu, czy zanoszenia na miejsce wyznaczone przez zamawiającego. (prezent)
Ada3610
o.k. ale w regulaminie maja jasno napisane że mają dostarczyć pod wskazany adres, czyli moim zdaniem nie mają obowiązku wnosić do środka domu, ale pod drzwi muszą wnieść
rozowa82
no sorry ale jak ma ci sam gosciu wnieśc łózko np na 2 czy 3 pietro skoro mieszkasz w bloku??
rozowa82
a poza tym maja swoj regulamin ze paczki do jaies wagi przyniosa, na reszte trzeba niestety zorganizowac pomoc
emikacpi
mojej mamie przywizli meble z 4 lata temu i spytał sie czy ma kogos zeby wnosił a ona ze nie to ja pani wniose za 70 zł
Ada3610
nigdy nie spotkałam się że kurier mi czegoś nie wniósł, a zamawiałam meble, łóżko, agd i zawsze pod drzwi miałam przyniesione. Rozumiem do środka mieszkania nie ma obowiązku wnosić ale pod drzwi to ma obowiązek, nawet jak ktoś mieszka na 3 lub 4p.
amalka
Na ścisłość nie mieszkasz pod blokiem a w jego wnętrzu i pod konkretnym adresem więc samo się nasuwa jednak sprawa nie jest taka oczywista. To zależy od kuriera- jeden zataszczył mi pod drzwi (1 piętro) quada dla Krzysia a inny postawił przesyłkę (duuużo lżejszą) pod drzwiami wejściowymi do klatki schodowej i nie chciał mi pomóc nawet za opłatą.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.