Menu

dieta bezmleczno-bezjajeczna............

cześć kobitki(awve) !
niedawno byłam z moim synkiem u pediatry i ta stwierdziła u niego "predyspozycje do alergii"(placze) . musiałam pozbyć się pluszaków, ubranek i nakryć welurowych, kwiatów itd(smutna) .
z racji iż mój synek tylko na cycu to sama też załapałam się na dietkę. w prawdzie to mi nie zaszkodzi ale moje pomysły na jedzonko wyczerpały się baaaaardzo szybko bo jak się okazało to we wszystkim jest mleko w najróżniejszych postaciach.
może macie jakieś przepisy albo pomysły na to co można poszamać jak się jest na diecie bezmlecznej, bezjajecznej a także bez możliwości jedzenia ryb, orzecho, truskawek i cytrusów?????

robaczekaga83
 927  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odżywianie dieta bezmleczna

Odpowiedzi

robaczekaga83
zaraz skończy 8 miesięcy, w moim przypadku zupy odpadają bo ich nie cierpię, jedynie rosołek a jeżeli chodzi o mięso to jedynie drób
ika09
staraj się może zamiast tradycyjnej kury kupować indyka czyli wędliny z indyka zamias piersi z kury kup indyczą itd.. indyki (ponooć) mniej nafaszerowane są antybiotykami i sterydami w czasie hodowli. czyli mniej chemi dla naszych maluszków noi tym samym może mniej alergii. Mam w domu dwóch alergików i sama nie miałam co jeść podobnie jak ty.
robaczekaga83
pojechaliśmy do tej pediatry bo znajomi ja tak sobie chwalili a maly coraz dostawal jakieś wysypki ni to potówki ni to coś innego, tak do końca ja też jej niewieże i dlatego zapisałam niunia do prawdziwego alergologa ale dopuki co wole dmuchać na zimne
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.