Menu

Dieta dr. DUCANA

Czy któraś z Was stosowała dietę dr.Ducana?(dieta proteinowa).Moja pani doktor bardzo mi ją polecała,podobno efekty są rewelacyjne.Stosuję ją już dwa dni i jak narazie jest super bo jako tako głodu nie czuję a na wadze już -1kg:).

badzialenka
 1250  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Odżywianie dieta dukana odchudzanie

Odpowiedzi

lolita
Wczoraj zapisalam sie do grupy-od dzis ja stosuje.Jem tylko to co mo wolno ale za to ile!!!!!!!Nie wiem dlaczego-chyba brakuje mi chlebka
badzialenka
a jest taka grupa na netmamie?
badzialenka
znalazłam i też się zapisalam.
kachinka
tak!wpisuj sie:-)
myszka838383
tak..stosuje..schudłam 12,5 kg (kciuki)
Magdzik
Stosuję i schudłam 7 kg(kciuki)(kciuki) I właśnie większość lekarzy bardzo poleca tą dietę(grins)(grins)
marthakd
Ja stosuje jestem na fazie 2 poczatku i jest -5 kg :)polecam ta diete:)
desdemonka
ja równiez ja stosuje ale od trzech dni włączyłam jeszcze trening i jeżdze 20 km dziennie na rowerku..jedynym minusem tej diety jest to ze często gesto mam zaparcia..po za tym jestem zadowolona
PatrycjaM
Ja nie stosuję. Moja sąsiadka stosuje od jakiegoś czasu i wygląda pieknie. Chwali bardzo, ponieważ jest najedzona i chudnie. Jest na tej ostatniej fazie wiec tylko utrzymuje wagę. Nawet je słodycze, w wybranym dniu ale jesdnak. Z tego co wiem to ta dieta jest rewelacyjna ale +silna wola=sukces. Dodam ze sąsiadka, jednocześnie przyjaciółka prowadzi gabinet masarzu i pomaga ludziom w różnych dolegliwościach.
POWODZENIA
moput
Też jestem ciekawa na jak długo utrzymają się efekty tej diety. Ja wiem jak ciężko jest zgubic każdy kg a jeszcze trudniej utrzymac tę osiagniętą wagę... odchudzam się całe życie, najskuteczniej poszła mi dieta 1000 kcal ale efekt jojo mnie powalił :( KOlejną wypróbowaną i skuteczną dietą a raczej sposobem odżywiania była/jest metoda Montigniaca. Jest świetna, głodnym się nie chodzi ale trzeba wyeliminować niektóre produkty na zawsze i trzymac się zasad. A ja niestety lubie te zakazne produkty ;)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.