Menu

Dieta Dukana

Drogie Mamuśki! Proszę o wypowiedź kobiety, które korzystały, korzystają lub zamierzają korzystać z tej diety. Ile Wam się udało schudnąć? W jakim czasie? Jak znosiłyście dietę? Ja obecnie jestem na tej diecie drugi raz, poprzednim razem schudłam około 10 kg w 3 miesiące, aale dieta nie jest lekka. Proszę o wypowiedzi i z góry dziękuję

Asiek30
 405  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Zdrowie dieta dukana

Odpowiedzi

SylwiaLesiwTruss
Wiesz, ja osobiście byłam na diecie z natur house, dieta jest indywidualnie dostosowywana do osoby i uważam, że nie trzeba zbyt wielu poświęceń. Ja schudłam 8 kg mój mąż 18, jesteśmy 5 miesięcy po kuracji i nic nie przybyło:)
Tuptolek
Uważaj na tą dietę. Bardzo rozwala żołądek. Mój szwagier dorobił się na niej bardzo poważnej choroby żołądka, przebąkiwał coś o raku. Faktem jest, że znam 3 osoby co ją stosowały na serio. Każda z nich przerwała i wróciła do starych kilogramów. 2 z 3 mają bardzo poważny problem z żołądkiem. A dodam, że efekty były widoczne - schudły sporo.
MamaMaya
schudłam na dukanie 16kg
Bestyjka
W 3tyg 5kg. Długo nic nie przybyło ale po jakiś czasie z uwagi na problemy zaczęłam jeść dużo i znów wróciłam do wagi ale to nie przez jojo bo to po roku ponad. Teraz uczę się kontrolować wagę bez diet (na dukanie miałam problemy z wypróżnianiem i to był koszmar) i w 1,5 roku schudłam z drobnymi wahaniami wagi 7kg- niby nie dużo ale ja nie ćwiczyłam i nie byłam na diecie więc super ;) Czasem tyje 2 kg, chudnę 3 ale nie dołuję się tym i jest coraz lepiej ;)
clyde22
W moim otoczeniu osoby stosowały. Zrzucone dużo kg, ale wszystko później wróciło.
Jak pisze Geodzia - lepiej zmienić tryb życia. Zrzucanie kg potrwa dłużej, ale będzie trwalsze , zdrowsze, lepsze...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.