Menu

Dieta gorsetowa - wypróbowałabyś?

Według autorów artykułu: Czy "dieta gorsetowa" działa? ten sposób na zgrabną sylwetkę ostatnio "robi furorę wśród kobiet". Polega on na noszeniu gorsetu przez kilka godzin dziennie, co w efekcie wiąże się z utratą kilogramów. Zdania lekarzy co do skuteczności i bezpieczeństwa tej diety są podzielone. A Ty co sądzisz na ten temat? Myślisz, że dieta gorsetowa byłaby dla Ciebie dobrym sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów?

NetMamaTeam Team
 442  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Zdrowie dieta gorsetowa

Odpowiedzi

LaMandragora
Katowanie sie nie dla mnie.
Racjonalne odzywianie sie, ruch, sport... jak najbardziej.
Katowanie sie, roznie niezdrowe dla ciala i ducha akcnie... no go.

Jak jest nadwaga to warto wypracowac sobie calosciowo nowy system odzywiania, bo jest to znak, ze z obecnym jest cos nie tak.
Dlatego przejsciowe diety "cud" a juz tym bardziej jakies tortury przeprowadzane na wlasnym ciele, nie interesuja mnie w zadnym razie.
mloda22
Nie dla mnie... Według mnie najlepszą "dietą "jest po prostu ruch.
kama86
Najlepszym sposobem na schudniecie jest nie objadanie sie..Jesc racjionalnie ,zdrowo i male porcje do tego sport lub duzo ruchu i efekty powinny byc..
Nie meczylabym sie z gorsetem ..
amalka
Rozumiem, że ten gorset miałabym ZJADAĆ tak? O ile mi wiadomo DIETA związek ma z odżywianiem, nie z przerabianiem siebie na zamotany sznurkiem baleron.

Chudnąć szybko, na skróty, bez wysiłku, niezdrowo... miast z rozsądnie i nie wyniszczając organizmu. Głupota totalna! Nikt mi nie powie "nie da się". Moja koleżanka "wzięła się za siebie" po 40stce. Zrzuciła koło 30stu kg, co dnia ćwiczy z mężem, radykalnie zmieniła dietę... Figury i pięknie wyrzeźbionego, umięśnionego ciała mogłaby jej zazdrościć nie jedna małolata. "Da się" zawsze (o ile nadwaga nie ma związku ze zdrowiem bądź zażywanymi lekami) trzeba jedynie chcieć.
renata29
Jeszcze mi nie odbiło żeby takie durne metody stosować.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.