Menu

Dieta kapuściana,

Co sądzicie o tej diecie? Któraś próbowała, jakieś efekty były? Moja mama mi dzisiaj przez telefon mówiła o tej diecie, co jeść i kiedy i w jakich ilościach. Stwierdziła, że można w tydzień schudnąć nawet 4kg. Jakoś mnie ta dieta ie przekonuje. Napiszcie czy warto ją zastosować czy nie?

sque
 549  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Odżywianie dieta

Odpowiedzi

agnese32
ponoc po niej powraca sie jeszcze wiecej ja zrobilam diete dukana i schudlam po 3 msc 24 kg (kwiatek) teraz jem prawie wszystko i nie mam efektow jojo oczywiscie nie jem juz zadnych swinstw i nic smazonych ani miesa ze swini bo to ma najwiecej kalori
sque
No idiotyzm ale nie przetłumaczę tego mojej mamie, łyka różne tabletki, od poniedziałku do piątku prawie nic nie je, ale nadrabia w weekend i przez pół dnia leży przed tv a drugie pół siedzi przed kompem, jedyne co się rusza to jak sprząta w domu lub do sklepu na zakupy pójdzie, bo od miesiąca samochodu nie ma, a poza tym ma problemy z kręgosłupem bo ma obustronną dyskopatię. Dlatego wymyśla sobie różne diety i łyka tabsy, ale jej nie przetłumaczysz, bo powie, że to nie prawda i co chwila nowe wymówki i tłumaczenia ma na nasze argumenty.
jagoda30
najlepsza dieta to MNIEJ JEŚĆ i dużo ruchu, inaczej wszystko o kant potłuc(grins)
Magdzik
Spójrz na naszego byłego prezydenta (nie będę tutaj pisać, którego, ale było głośno o TEJ jego diecie - schudł wtedy bardzo, a jak teraz wygląda?), to sama stwierdzisz, czy warto, czy nie(awve)
Zgadzam się z @Geodzią. MŻ + ruch, chociaż u mnie z tym ruchem kiepsko i bardzo wolno to idzie(pout)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.