Menu

Dieta kapuściana

Witam. Od dzisiaj stosuję dietę kapuścianą. Tak z czystej ciekawości pytam, czy któraś z Was stosowała tą dietę? Czy na prawdę można na niej schudnąć od 4 do 7 kg w tydzień?

Renatka2019
 482  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Odżywianie dita zdrowe odżywianie

Odpowiedzi

Renatka2019
W słowach kluczowych miała być dieta a nie dita.Przepraszam za pomyłkę.
dominikas87
dieta moze i jest skuteczna lecz czesto po niej jest efeky jo-jo wszysko pozniej zalezy od silnej woli,moja kolezanka zle sie po niej czuła organizm był wykonczony ale na kazdego inaczej działa ja ci polecam aquaareobik :) zdrowo,bezpiecznie i fajne sie kształtuje figurka co najwazniejsze bez efektu jojo i rozmiar ciuszkow mniejszy :)
Magdzik
Schudnąć można, aleeee... Mojej szwagierki teść był na tej diecie, to jeden tydzień był na tej diecie, a drugiego tygodnia tak żarł (to mało powiedziane(smiech)), że jego żona nie nadążała mu gotować(smiech)(smiech)
monikarogalska2
Ta dieta jest dobra np. przed jakąś imprezą. Zrzucisz trochę, poprawisz sylwetkę, pięknie się zaprezentujesz a potem powrócisz do swojej wagi. Niestety tygodniowa dieta nigdy nie da stałych rezultatów no chyba że po diecie będziesz się oszczędzać to byc może....Acha ja na tej diecie zrzuciłam w 7 dni 2 kg, które oczywiście zaraz wróciły(grins)
myszka838383
Tak jak pisze @monikarogalska2 :) Dobrze jest ja zastosować przed imprezką itp. żeby dopiąć zamek w przyciasnej sukience :D Na dłuższą metę się nie nadaje. Wypróbowałam dietę kapuściana...schudłam 4 kg ale szybko nadrobiłam. Dla mnie to była masakra..ciągle byłam głodna! Nie mogłam najeść się tą śmieszną zupą :D a po 3 dniach nie mogłam na nią patrzeć.
monikarogalska2
No właśnie zapomniałam o smaku tej zupy...w pierwszy dzień była dobra a na drugi nie wiem czemu czułam do niej wstręt. I z tego co czytałam o tej diecie u większości osób występuje to zjawisko
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.