Menu

dieta, odstawienie słodyczy, ćwiczenia, czy kiedykolwiek udało ci się schudnąc i w jaki sposób tego dokonałaś?

Jak udało Ci się zrzucić kiedykolwiek jakieś kilogramy, chciałabym się wyzbyć 5 kg, nie dam rady robić np. Chodakowskiej, chyba to do mnie nie przemawia.

natka86
 650  17

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport schudnięcie

Odpowiedzi

MaLaCzarna
Schudłam 25kg po porodzie , ale ja odchudzałam się że tak powiem niezdrowo ;) Jadłam tylko 3 posiłki dziennie w bardzo małych ilościach po 18 nic już nie tknęłam , słodycze na bok . Nie polecam takiej diety absolutnie .
W tej chwili staram zdrowo się odżywiać , choć nie zawsze mi to wychodzi :) Teraz wystarczyło by mi pozbyć się 5 kg do mojej idealnej wagi :) , ale u mnie jest tak że czym mniej mam zrzucić tym trudniej mi to przychodzi .
renata29
Sporo schudłam jak poszłam do pracy i często przez 8 godzin musiałam chodzić po całej hali.A najwięcej dała mi jazda rowerem.Raz w tygodniu wyprawy po 40-50 km i kilka mniejszych w międzyczasie.Tylko to było tak rekreacyjnie,schudnięcie to był skutek uboczny :)
amalka
Straciłam 24 kg. Zeszłam z 73 kg na 49 kg (przez chwilę 48,5) Zajęło mi to kawałek wakacji i fragment roku szkolnego. Startowałam mając w biodrach (o matko z córką!) 108 cm, skończyłam z umięśnionym, jędrnym tyłkiem i obwodem 88 cm. Szczerze powiedziawszy- to był "pikuś" i sama przyjemność (bankimydlane) Co dnia biegałam, pływałam, jeździłam na rowerze, ćwiczyłam i zdrowo się odżywiałam. Kilogramy znikały jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

NIGDY żadnych tabletek i innych "cudów" (nigdy) Wszystko z głową.

Schudłam w klasie maturalnej, dziś mam lat 32. Aktywność musiałam mooocno ograniczyć ze względu na chorobę i jej następstwa, trzymam się jednak dzielnie. Trwam na diecie i uważam co jem. Zażywam masę chemii, w tym sterydy utrudniające sprawę ale dla chcącego nie ma nic trudnego (kciuki) Ważę (z wahaniami) 52- 55 kg.
amalka
Właśnie Słonko! Od wzrostu dużo zależy (rofl) Ja jestem skrzatem (grins) Niegdyś 162 cm, dzięki robotycznym nóżkom się skurczyłam o 2- 3 cm. Dziś w bioderkach 92 (kciuki)
Beki
1000 kcal.; Posiłki co 3 godziny, a po 18:00 nic. Ćwiczyć przynajmniej 3 razy w tygodniu, po minimum 40 minut, bo dopiero po 30 minutach treningu spala się tłuszcz. Dodam, że rano, zaraz po przebudzeniu, ćwicząc - od razu spala się tłuszcz.To wystarczy. Chudnąć 1 kg na tydzień.
Majaaaaaa0000
ja mam 164 /60 kg i 90 cm w pasie.
Majaaaaaa0000
w biodrach* 90 cm :D
Majaaaaaa0000
hehe : trzymam cały czas ta wagę od 4 lat . wiadomo w zime te 3kg wiecej jest, ale na wiosne znów 60 kg...wiec chyba zle nie jest ? :P
Beki
Trenując pilnuje puls, co by właśnie mięśni nie spalać.
A co do ćwiczeń rano.. Gdybym zjadła przed joggingiem śniadanie, to musiałabym trochę odczekać, żeby się ułożyło ;)
oli28
Ja mam odwrotny problem,chciała bym przytyć i mimo tego,że jem dużo to waga stoi w miejscu.Mam 173cm i 52kg skóra i kości.
clyde22
Przez kontrolę ilości i jakości jedzenia (przede wszystkim czarny chleb zamiast białego) bez żadnych szaleństw na rowerach, basenach i sypialni zrzut 1kg/miesiąc. Od grudnia zeszłego roku mniej mnie o 8-9kg. Wymiarów nie daję, bo my tutaj się nie mierzymy...(smiech)(smiech)(smiech)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.