Menu

Dieta opracowana przez siebie samą:)

A ja ciągle o tych dietach(awve)(smiech)(smiech) Ale chciałabym poznać Wasze opinie i doświadczenia jakie mają mamy, które nie trzymają się ściśle określonej diety, a po prostu jedzą mniej. Zamiast białego pieczywa jedzą ciemne, bądź pieczywo chrupkie typu Wasa, minimalne ilości ziemniaków, zamiast białego ryżu - brązowy, a apetyt zapijają wodą mineralną i innymi płynami, albo przegryzają owocem, bądź warzywkiem... I oczywiście zero słodyczy... Czy rzeczywiście to daje efekty i chudnie się? Z pewnością wolniej niż przy bardziej drastycznej diecie... ale pewnie jakieś efekty są? (kciuki) Czy musicie uciekać się do ścisłych diet? Opowiedzcie(kwiatek)

Magdzik
 495  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odżywianie dieta zdrowe odżywianie

Odpowiedzi

Magdzik
Hmm...chyba było w podobnym stylu pytanie ostatnio, no ale trudno... Kto będzie chciał, to odpowie(kciuki)
stokrotka30
a mnie się wydaje,że rezygnowanie z czego kolwiek, jest zupełnie bez sensu,bo jeśli się już uda schudnąć ,to potem i tak sie wraca do tych produktów,no i do starej wagi,więc najlepszym sposobem jest nie rezygnowanie lecz ograniczenie ,no i oczywiście ruch jak najbardziej wskazany:) Ja osobiście, nie zrezygnowalam ani z pieczywa,ani z ziemniaków,ani ze slodyczy,jem wszystko ,tylko dużo mniej-chudłam powoli ,ale za to minął już prawie rok i ciągle utrzymuję wagę i sylwetkę-bo o to chyba chodzi:)
Magdzik
@Stokrotka masz absolutną rację, tylko, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc ja wolę całkiem się ograniczyć, niż jeść po troszku(kciuki)
Juli1303
Jem 5 regularnych posiłków, małych , w tym warzywa, owoce , nabiał i mięso/ryby.
Beki
Robiłam tak jak opisujesz, nigdy nie trzymałam się ściśle jakiejś diety, no i przestałam jeśc po 19:00.. myślę, że to jest tak naprawdę klucz do sukcesu... oczywiście nie zawsze ;)
Do tego biegałam i cwiczyłam, w sumie zamiłowanie do sportu miałam zawsze i do teraz mi to zostało. Efekt gwarantowany (kciuki)
Po prostu trzeba robic sobie "nagrody", nie katowac się, bo znienawidzi się samą siebie.
mycha2706
O tygodnia nie zjadłam nawet okruszka słodyczy i nawet mnie nie ciągnie,nie jem białego pieczywa i nie łącze mięs z ziemniakami,pije czerwoną herbatę i czuję się wysmienicie...(kciuki)
Poza tym przestałam brac tabletki antykoncepcyjne i mam tyle energii,że musze ją gdzieś upchać...kradnę;) Ali skakanke i skaczę na niej ...Naprawdę czuje sie fizycznie baaaardzo dobrze(grins)
babooshka
ja mam zasadę by nie jeść po 21 h...a jeśli już to jakiś owoc, warzywko do pochrupania, no i dużo ruchu:)(a mam sporo do odśnieżania hyhy)
Magdzik
@Geodzia święte słowa(kciuki) Sama doszłam do takiego wniosku(grins)(smiech)(smiech)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.