Menu

dieta proteinowa dr Pierre Dukana

a o tym ? moje kolzanki faktycznie mowia ze mozna schudnac i to nie robiac sobie drakonskiego odmawiania jedzenia.

martus1988
 1269  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta dieta

Odpowiedzi

Mandarinios
dieta 1000 kcal wcale nie jest zdrowa.... kobieta żyjąca normalnie ma dużo większe zapotrzebowanie energetyczne, nie mówiąc o matce, która wszędzie lata za maluchem.... nie ma diet cud!!! oczywiście są te, któe dają natychmiastowe efkety - sama stosowałam kopenhaską i chudłam 11 i 6 kg w ciągu trzech tygodni.... poza tym za pierwszym razem udało mi się utrzymać wagę przez kilka miesięcy.. ale czy 6 kg w ciażu prawie dwóch tygodni to zdrowo?? straciłam trochę tłuszczu, brzuch zrobił się płąski, bo nic w nim nie zalegało.... ale spadłą mi też kondycha, mięśnie itp.... Jeśli ktoś myśli faktycznie o diecie to niech się wybierze do dietetyka i ustali odpowiedni dla siebie styl żywienia....


aha no i wiadomo, że o poruszać się trochę by wypadało :) choć po 15-30 minut dziennie :) Ja polecam ćwiczenia z piłką i ubóstwiany przeze mnie taniec brzucha :D (kciuki)(kciuki)(kciuki)


aha no i warto pamiętać, że dieta to nie tylko jedzenie to cały styl życia...
Mandarinios
@Barbi ok :) w sumie to racja, że można jeść zróżnicowane produkty mające mniej kalorii....
Circle
dukan jest genialny jeśli chodzi o chudnięcie, bo je się dużo i można też zjeść wieczorem. Dla mnie problem w tym, że nie przepadam za mięsem i rybami i jest całkowicie pozbawiony owoców, ponadto trzeba go bardzo restrykcyjnie przestrzegać. Ale naprawdę daję efekty, widziałam gołym okiem.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.