Menu

Dieta- stosowałyście??

Do mam które były na diecie- ile udało wam się najwięcej zrzucić w jakim czasie i za pomocą jakiej diety??

Juli1303
 641  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Odżywianie dieta

Odpowiedzi

stokrotka30
Dieta MŻ-schudłam z 58 na 50/49
stokrotka30
zapomniałam dopisać,w 8 m-cy
Magdzik
Dukan, 7 kg w 3 miesiące. Ale to było dawno i nieprawda(smiech) A poważnie to wróciło mi 5 kg i teraz staram się po prostu mniej jeść, co nie zawsze mi wychodzi, ale przynajmniej wiem, że to zdrowsze niż jakakolwiek dieta.
monikarogalska2
próbowałam różnych diet...kopenhaska: schudłam 7 kg w dwa tyg, zaraz potem wróciło 10(krejzolka), dukan: na fazie uderzeniowej trwającej 6 dni 3kg niestety dokuczała wątroba - przerwałam. Najwięcej bo aż 10 kg w 6 m-cy zrzuciłam dzięki silnej woli. Jadłam tylko lekkie śniadanie i obiad z warzyw i mięsa jakieś owoce na przekąskę...zero chleba, słodyczy i ziemniaków. Nie ma lekko... wymyśliliby coś magicznego(grins)
Juli1303
SexyCindarella- ja właśnie też jestem na sterydach, niestety dostawałam długo w szpitalu Corhydron dożylnie i w 2 tyg przytyłam 10 kilo!!!!!!!!!!
moput
Byłam już na różnych- 1000 kcal= 10 kg w pół roku ale efekt jojo murowany, potem był Montigniac- czyli dieta nie łączenia= 12 kg w rok i przytyłam potem na totalnym obżarstwie tylko 5 kg, od nowego roku stosowałam Dukana= 10 kg w 3 msc ale już przez wakacje dobrałam 5 jedząc normalnie :( Według moich obserwacji najzdrowsza i najskuteczniejsza o ile idzie o powracające kg jest dieta Montigniaca bo to nie dieta tylko sposób odżywiania :)) Ale najgorsze to, że po każdej z nich nie można wrócić do obżarstwa... I tu jest mój problem. Chociaż póki co nie wchodzę na 70 kg a to jest moje najważniejsze założenie. Czyli mogę się pochwalić zrzuceniem 15 kg którego nie myślę już nigdy mieć!!!
Beki
1000 kcal plus ćwiczenia.. schudłam na długo i dosyć szybko szybko jakieś 15 kilo... jakiś miesiąc, no góra dwa.
mysza
12 kg w pół roku dieta 1000 kcal....
amalka
To ja jestem rekordzistką (grins) 24 kg (z 73 na 49) w 3 miesiące!

Zero sera żółtego, śmietany, cukru, słodyczy (to było najgorsze), smażonego, pieczywa (jedynie ciemne- sporadycznie), kiełbas, sosów, klusek, pierogów, słonecznika i innych przekąsek, czerwonego mięsa...

Piłam mleko 0.5 %, jadłam jogurty odtłuszczone, słodzik (wiem- niezdrowy), codziennie 2- 3 kawałki gorzkiej czekolady, wszystko duszone lub gotowane (głównie zupy), tylko filet z kurczaka/ indyka, kasze, jajecznicę z 2 białek i 1 żółtka, wszelkie owoce, ogromne ilości warzyw, doprawiałam ziołami...

Stosowałam dietę niełączenia.

Całości dopełniły codzienne treningi- od 6 do 12 km biegiem, 12 km rowerem, pływanie, ćwiczenia (skłony, brzuszki, rowerek...)

Z pewnych względów nie mogę już trenować ale trzymam się dzielnie

(grins) W sumie jem wciąż "dietetycznie" (przywykłam) ale nie ograniczam się już tak bardzo. Metabolizm zmienił się na tyle, że mogę "pogrzeszyć" (grins) Czasem waga wskaże 5+ (jak niedawno) ale bez problemu gubię ten balast. Brakuje mi tylko umięśnionego ciała (pout)

Ps. Schudłam przed studniówką a niedługo stukną mi 3 dyszki.
ajrian
To może ze mną coś nie tak? Bo biorę sterydy( mam alergię) i chudnę,chudnę....Może trzeba lekarzowi o tym powiedzieć...?
ajrian
a może to ty jesteś ta @Jadranka?(wow)
Nie znasz wszystkich osób biorących sterydy i nie znasz wszystkich dostępnych sterydów.
Kasia011085
hej ja brałam sterydy i nie tyłam Encorton,Metypred i Hydrocortizon.......co organizm to inna historia...pozdrawiam cieplutko:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.