Menu

Dieta tasiemcowa...

Hej dziewczyny!Wczoraj natknęłam się na artykuł na temat diety tasiemcowej i jestem w szoku(krejzolka) Mianowicie dieta ta polega na
połknięciu jajeczka tasiemca i jego rozwój w naszym organizmie. To jajko tasiemca ma rzekomo pomóc w szybkim schudnięciu dzięki konsumowaniu przez pasożyta jedzenia, które spożywamy...Podobno dieta ta powoduje bardzo szybkie chudnięcie ale jest bardzo niebezpieczna dla zdrowia i życia.
(barf) Jak dla mnie to totalna głupota i tak się zastanawiam czy Wy byłybyście w stanie stosować taką dietę wiedząc jakie ona niesie ze sobą skutki?Czy byłybyście na tyle odważne by zaryzykować tylko po to by szybko schudnąć?

euphoria29
 1095  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie zdrowie dieta odchudzanie

Odpowiedzi

asiunia83
o nie takich świństw to ja bym nie łykała nawet jakbym ważyła ze 100 kilo (barf)(barf)(barf) to już naprawdę dla zdesperowanych ludzi jest (krejzolka)(krejzolka)
cela
Czego to ludzie nie wymyślą(wow)(wow)(wow)(wow)
W życiu bym się na coś takiego nie zdecydowała, nawet gdybym była tak gruba, że w drzwiach bym się nie mieściła(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
Kordelia
W życiu bym się na to nie zdecydowała (nigdy)(nigdy)(nigdy)
Achcha
Niestety trzeba mieć nie po kolei, żeby się temu poddać. Pasożyt co prawda nie dąży do śmierci swojego żywiciela ale były śmiertelne przypadki zastosowania diety tasiemcowej.
lwica
NIGDY W ŻYCIU- totalny brak myślenia, głupota, ale czego ludzie nie zrobią dla super figury, tylko czy warto, czy to najważniejsze w życiu??????????????????Wygląd????????????????
elinka
"na tyle odwazne" ... czy na tyle glupie??? NIGDY!
Zana
najlepsza dieta tasiemcowa to lody czekoladowe przy "Modzie na Sukces" ..(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
Zana
nawet one przestaną smakować ....(grins)(grins)(grins)(grins)
Kasik34
Straszne...
daryjka87poznan
NIGDY W ZYCIU BYM TEGO NIE STOSOWAŁA (barf)(barf)(barf)(barf)
amalka
Już kiedyś o tym czytałam... Pamiętam historię kobiety, która zmarła po tej "diecie" (placze) Schudła bardziej niż planowała a gdy wybrała się do lekarza- było za późno, bo tasiemiec się rozmnożył (jest obojnakiem) i larwy opanowały mózg.
Popieram @geodonnę- choroby związane z zaburzeniami odżywiania to dramat dla chorych i ich rodzin.
renata29
w życiu,trzeba być idiotą żeby się na to zdecydować
monique25
ta czytalam wczoraj chciala schudnąc dla faceta a facet ja i tak rzucił (grins)
JustiSam
Jezeli cos jest pasozytem to znaczy ze nie powinno sie go zjadac. Nie po to sie bada mieso zeby potem zjadac tasiemce;-) Ludzie w desperacji wymyslaja rozne glupie rzeczy. Jest taki program w polsat play "1000 ways to die"-tam wlasnie byla taka historia o dziewczynie i tasiemcu. Skonczyla sie oczywiscie jej smiercia.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.