Menu

dinner in the dark

Dziewczyny, słyszałyście już o czymś takim? Podobno jest kilka tego typu knajpek w Polsce. Podobno je się w całkowitej ciemności, żeby aktywować pozostałe zmysły, a jako kelnerzy pracują tam osoby niewidome. Chciałabym sprezentować sobie i mojemu ukochanemu coś takiego, ale nie wiem, czy to się w ogóle opłaca, bo może to tylko pic na wodę. Próbowałyście już czegoś takiego? Możecie coś poradzić? (glodna)

postrzelonanama
 225  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport dark dinner

Odpowiedzi

goskapolak
Ja nie próbowałam ale próbowała moja kuzynka.Stwierdziła,że nie podobało się jej bo lubi widzieć co je. Mało ,że nie widziała to jeszcze nie wiedziała- bo nie podają karty.Pytają tylko na co klient ma ochotę,jakie są jego preferencje(czy je mięso,czy jada smażone potrawy)Nie wspominając faktu,że usyfiła się tym żarciem totalnie a do kompletu oblała się winem(glodna).Nie pomógł nawet śliniaczek.Bo tam są takowe rozdawane.
Nie jestem za bo dla mnie widok potrawy wyostrza apetyt a tym ostatnio u mnie kiepsko..
postrzelonanama
no właśnie też się obawiałam tego typu konsekwencji, ale myślałam, że to tylko moje fanaberie, ale skoro inni potwierdzają to się poważnie zastanowię
amalka
Yyyy w jakimś filmie to widziałam. Skończyło się katastrofą. To nie dla mnie. Lubię widzieć co jem i jak zostało podane.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.