Menu

"Dla chcącego nic trudnego"

Witajcie, powiedzenie zawarte w tytule powtarzałam sobie zawsze gdy mi na czymś zależało. Teraz staramy sie z mezem o dziecko i checi nie wystarczaja... od wczoraj mam dni plodne ale cale nasienie wyplywa ze mnie po fakcie... ratujcie bo boje sie ze znow nic z tego nie wyjdzie (placze)

Michelle87
 668  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka Wychowanie starania o dziecko

Odpowiedzi

renata29
no dziwne żeby zostawało,przecież to normalne,że wypływa,w zapłodnieniu nie o to chodzi,żeby wszystko zostawało w środku :)
amalka
Hehe To normalne przecież (grins) Powodzenia!
Pacholec
usmialam sie no:))
MaLaCzarna
haha dobre ;) No raczej musi wypłynąć , bo się nie rozpuści (grins)
piasekpustyni
@atenko Kochana owszem, potrzebny jest 1 plemnik żeby połączył się z komórką jajową, ale reszta też jest niezbędna bo sam nie dałby rady przebić się przez ścianki komórki jajowej. Pozostałe plemniki "pomagają" bo działają specjalną substancją i rozpuszczają ściankę komórki żeby ten jeden mógł się dostać do środka:)
Jeśli chodzi o pytanie - to normalne zjawisko i jakby to miało wpływ na zapłodnienie - nie byłoby ludzi na świecie;) Jeśli masz zajść w ciążę to zajdziesz. Jak długo staracie się o Dzidziusia? robiłaś jakieś badania hormonalne czy wszystko ok? Może wystarczy tylko tak się nie spinać i nie stresować z Dzidzia się pojawi... czego życzę oczywiście:) powodzenia!!!(prezent)
jagoda30
w szkole to chyba na wagarach się było kiedy o tym uczyli
Michelle87
no właśnie ja też mam tyłozgięcie :/ staramy się od roku z początku z dużym "ciśnieniem" na dziecko teraz już na dużym luzie (grins) kombinujemy z pozycjami podnoszeniem nóg i czekamy... zdrowotnie wszystko jest ok lekarz kazał mi tylko trochę przytyć bo mam niedowagę, ale nie mogę... już sama nie wiem czy się śmiać czy płakać.
Pacholec
ja tez mam tyłozgiecie i lekarz nic nie mowił na temat zajscia w ciazy prz tym
emikacpi
A ja właśnie w tym miesiącu co zaszłam leżałam pod ścianą pół godziny po stosunku z nóżkami do góry no i jest SYNUŚ (grins)(grins) u mnie zadziałało:)
irekzboralski
tez miałam zalecone przez lekarza trzymanie nóg w górze o stosunku i Mikołaj pojawił się o kilku miesiącach...teraz o 2 dziecko staramy się już prawie 3 lata i odpuściłam....zrezygnowałam...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.